nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Yay Burcu İle İlgili Bilgiler

admin | 23 Şubat 2015

Astroloji, Genel Kategorisindeki Yazı 654 Kez Okundu, 6 Yorum Yapıldı.

resim yok

Yay burcu insanı her zaman ideallerine bağlı, iyimser ve aynı zamanda şanslıdır. Özgürlüğüne bağlılığı her zaman çevresindekilere göre çok daha fazladır. Genelde insanlar yay burcunu bu şekilde tanırlar. Bunun yanı sıra yay burcu özellikleri arasında hareketlilik de yer almaktadır. Yay burcunu durdurmak imkansızdır. Her zaman hareket eden ve bir şeyler yapma ihtiyacı duyan yay burcu insanının coşkusu asla kaybolmaz ancak ne kadar coşkulu olsa da her zaman bir huzursuzluk söz konusu olabilir.

Yay Burcu İle İlgili Bilgiler

Yay Burcu İle İlgili Bilgiler

Yay burcu insanı oldukça dürüstken açgözlü oluşu ile de ün kazanmıştır. Yolculuk sevgisi, öğrenim aşkı ve bilgi isteği yay burcunu temsil etmektedir. Oldukça meraklı bir burç olan yay burcunun her zaman öğrenmek istediği bir şeyler vardır. Ayrıca yay burcu insanı yeniliklere ve yeni insanlara her zaman açıktır. Bir şeyi kafasına koyduysa mutlaka yapar ve sözünde de durur. Yay burcu özellikleri arasında bir de çift karakterlilik bulunur. Bu özellik nedeni ile de yay burcu insanı kendini her zaman karmaşa içerisinde hisseder. Yay burcu insanının şansı her zaman yüksektir ve yay burcu zenginliğin temsilcisidir.

Yay burcu insanının en çok önem verdiği şeyler ailesi ve dostlarıdır. Yalnızlıktan nefret eden bu burç cana yakın ve sevimli kişiliği ile arkadaş bulma konusunda da sıkıntı yaşamaz. Yay burcu insanının içinde bulundurduğu çift karakterin biri vücuda önem verirken biri de kafaya önem vermektedir.

Burç Gönderen : Dost

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.