nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Eylül Ayı Gezegen Hareketleri:

admin | 14 Eylül 2011

Genel Kategorisindeki Yazı 391 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

24 Ağustos’ta Güneş Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Mantık ve detaylar gün yüzüne çıkacak.Merkür 26 Ağustos’ta geri hareketine son verecek ve 9 Eylül’e kadar Aslan’da kalmaya devam edecek. 9 Eylül’den sonra kendi yönetici burcu Başak’ta yoluna devam edecek. kararların alındığı bir dönem olacak. Birçok parlak fikir 9 Eylülden sonra ortaya çıkacaktır.15 Eylüle kadar Venüs Başak’ta ilerleyecek. Ev ve emlak almanın tam sırası. Özellikle demirbaş eşyalarınız değiştirmek istiyorsanız ne güne duruyorsunuz. Toprak yatırımı arsa ve benzeri yatırımlarınız size kar getirecektir. Yeni iş teklifleriniz planlı bir şekilde karşınızdaki kişilere kabul ettireceksiniz. 15 Eylülden sonra romantizm rüzgarları sizi saracak. Sevgili iseniz aşk tazeleyeceksiniz. Sosyal hayatın gündem kazanacağı bir ay olacak. Ay boyunca Satürn sorumluluk duygularınızı size hatırlatmaya devam edecek. Dengelerinizi bozmamalısınız. 20 Eylülde Mars Aslan burcunda ilerlemeye başlayacak. Hedefler ve kararlılık önem kazanacak. Fiziksel dayanıklılığınız artacak. Zihniniz daha işlek çalışmaya başlayacak ve genel anlamda sosyal bir dönem baskın olacak Ve toplumsal hayatımız önem kazanacak.

Ekleyen:GeWeZe

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.