nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Günlük Yapılması Gereken Egzersizler

admin | 24 Şubat 2015

Sağlık Kategorisindeki Yazı 735 Kez Okundu, 8 Yorum Yapıldı.

resim yok

Günlük egzersizler her yaştan kişinin sağlıklı bir yaşam sürebilmesi açısından gereklidir. Bu egzersizler kasların daha iyi çalışması ve esnek bir vücuda sahip olabilmenizi sağlar. Böylece yaşam standartlarınız da yüksek hale gelecektir. Vücudunuz erkenden yaşlanmayacak ve ham olmaktan tamamen kurtulmuş olacaksınız. Egzersiz öncesi ısınma yapmanız da daha verimli sonuçlar almanız konusunda size yardımcı olur.

Egzersiz programı hazırlamadan önce vücudunuzu iyi bir şekilde analiz etmeniz ve buna uygun hareketleri yapmanız önerilir. Gün içerisinde erken saatlerde yürüyüş ya da hafif tempolu koşu yapmanız ciğerlerinizi açar, vücudunuzun daha iyi kan pompalamasını sağlar. Bundan sonra kahvaltı yaparsanız, vücuda gerekli olan besinleri almış olursunuz. Ayrıca bol miktarda su içmeniz de önerilir. Özellikle egzersiz sırasında vücut daha çok suya ihtiyaç duyar.

Günlük Yapılması Gereken Egzersizler Resimli

Günlük Yapılması Gereken Egzersizler Resimli

Evde uygulayabilecek olduğunuz bu hareketleri yaparken herhangi bir alete de ihtiyaç duymazsınız. Köprü hareketi bel ağrılarına oldukça iyi gelir ve basenlerinizin de sıkılaşmasını sağlar. Karın eritmek isteyen kişiler yere uzanarak ellerini dizine doğru iterek gereksiz yağlardan kısa zaman içinde kurtulmuş olacaklardır. Yine sırtüstü yatarak bacaklarınızı havada sağa ve sola hareket ettirerek hem karın kaslarınızı hem de bacak kaslarınızı çalıştırmış olursunuz.

Günlük Yapılması Gereken Egzersizler, Hepsi Bir Arada

Günlük Yapılması Gereken Egzersizler, Hepsi Bir Arada

Bu ve benzeri daha pek çok hareket yapma fırsatınız vardır. Günlük gerekli egzersizler düzenli olarak uygulanırsa, kısa zamanda sonuç alabilir ve daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Makale : Admin

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.