nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Akrep Burcu Hakkında Bilgi

admin | 2 Şubat 2015

Astroloji, Genel Kategorisindeki Yazı 557 Kez Okundu, 6 Yorum Yapıldı.

resim yok

Doğum tarihi: 24 Ekim – 22 Kasım

Grup: Su, negatif

Burcun cinsiyeti: Dişi

Üstün yetenekler: Sezgili olmak

Özellik: Kararlılık ve inceleme

Amaç: Hayat boyu zengin olmak

Kötü huylarınız: Karşınızdakine acımamak, bir şeyi sürekli ihmal etmek

Uğurlu gün: Salı

Uğurlu renk: Kor kırmızı ve siyah

Uğurlu müzik: Canlı parçalar ve marşlar

Uygun eş: Yengeç, Balık

Karakteristik Özellikler

Akrep burcu dışarıdan her ne kadar katı görünse de içten içe oldukça derindir. Söylenilecek en ufak bir sözcük dahi akrep burcu insanlarda derin yaralar açabilmektedir. Böyle bir durum karşısında ise saldırganlaşabilirler. Duygusal, hırslı ve muhafazakâr olmaları ile bilinirler. Bilgiyi uygulamaya koyar ve uygulamayı da detaylı bir şekilde düşünebilirler. Kendinden çok emin görünür. Girdiği her tartışmada ezici bir üstünlük kurmayı kolayca başarır. Titiz bir yapıları vardır. Rahatlatıcı olan her yalanı, yararlı olan her yarı doğruyu yıkma çabaları vardır. Ayrıca akrepler içgüdüsel olarak kuşkucudurlar.

Akrep Burcu Hakkında Bilgi

Akrep Burcu Hakkında Bilgi Genel Bilgiler.

Yükseleni Akrep burcu olan birisi lüzumlu görünen her işte vakit kaybetmeden elini çabuk tutar ve işe atılır. En önemli özelliğiniz sorunların can alıcı noktalarını bulmak ve bu sorunları ortadan kaldırmak için çaba sarf etmektir. Başkalarının sizin işinize burnunu sokmasından ise hiç hoşlanmazsınız. Arkadaş sayınız ise azdır. Çünkü samimi arkadaşlıklar edinmeyi seversiniz. Eğer çevrenizde hoşlanmadığınız kişiler varsa onlarla aynı ortamda kalmamaya özen gösterirsiniz.

Burç : Admin

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.