nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Dini Sohbet ve İslami Oyun Kanalı

admin | 19 Nisan 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 554 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

İslami Sohbet

Gelişen teknolojiyle ve android telefonların çok artmasıyla birlikte internet üzerinden arkadaşlık kurma ve sohbet son zamanların en popüler iletişim yolu. Ayrıca insanların rahat ve güvenilir sohbet edebilmeleri için Chat siteleri bulunmaktadır. Hatta İslami Chat odaları bile bulunmaktadır.

Dileyen din üzerine tartışabiliyor dileyen de seviyeli genel sohbet edebiliyor. İslami oyun bölümü de mevcut, yani oyun oynarken dini bilgiler de öğrenebiliyorsunuz. Hatta yarışmalar bile düzenleniyor.

Ayrıca dileyen herkes doğru kaynaklardan olmak kaydıyla kıssadan hisse hikâyeler, tarihte yaşanmış gerçek olaylar, İslami konular hakkında paylaşımlarda bulunabilir ve bunlar üzerinden sohbet edilebilir.

İlgi çekici bazı sohbet konuları; abdestin tıbbi mucizeleri, cennette bulunacak muhteşem yiyecekler, görgü kuralları, güncel konulardan kutlu doğum haftası, İslam dini nedir? , İslam dininin özellikleri, horozla köpeğin konuşması gibi mucizevî hikâyeler. Ayrıca dört büyük kitap hakkında bilinmeyenler de sohbet konuları arasında. Hatta dostluk, dürüstlük gibi mesajlar veren hikâyelere de rastlamak mümkün, bunlardan biri arpa ve saman hikâyesi.

Bunların dışında da dilerseniz seviyeli sohbet edip seviyeli arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

 

Makale : Admin

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.