nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Sohbet Sitesinde Yönetici İle Ziyaretçi kuralları

admin | 18 Nisan 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 380 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

resim yok

 

                Bilindiği üzere pek çok Chat sitesi mevcut fakat güvenli site bulunsa da ne yazık ki siteleri herkes aynı amaçlarla kullanmıyor. Bu yüzden güvenli sitelerde hem yöneticiler hem de kullanıcılar için uyulması gereken kurallar belirlenmiştir. Kuralların ihlali halinde gerekli müdahaleler yapılır.

Sohbet sitelerinde görevli seçkin Oper’ler için özel kurallar vardır. Yersiz ve sürekli nick değişimi yasaktır. Oper kendi yetkisini başkasına kullandıramaz. Siyasi düşünceler, fikir ayrılığı gibi sebeplerden kimseyi dışlayamaz. Küfür içermediği sürece din, mezhep, cemaat, millet, ırk ayrılıkları hakkında fikir ayrılığı olanları dışlayamaz ya da atamaz. Kendine verilen yetkiyi kendi çıkarları için ya da keyfine göre istismar edemez. Küfür saldırısı gibi durumlarda taraf tutmadan uzlaştırıcı bir tavır takınır. Hakaret içeren cümleler kurmaz. Oper kullanıcıların şikâyetleriyle ilgilenir isteklerini yerine getirmeye çalışır. Oper yönetim tarafından toplantıya çağırılmışsa katılmak zorundadır. Oper’ler ekip halinde çalışır kendi başlarına dik başlılık yapamazlar.

Ayrıca site içinde kullanabileceğiniz komutlar sohbet sitesi kuralları bölümünde yayınlanmaktadır. Simgelerin anlamına ve nerde kullanıldığına kadar açıkça bilgi yer alır.

Makala : Admin

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.