nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Sağlıklı Sohbet Faydaları

admin | 21 Nisan 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 5 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

Sağlıklı Sohbet

                Chat sitelerinin oldukça önem verdiği bir başka konu da insan sağlığıdır. Bu konu hakkında pek çok başlıklar açılıp üzerine sohbetler edilir tavsiyeler ve tecrübeler paylaşılır.

Cilt sağlığından fazla kilolara, saç dökülmesinden bitkisel tedavi yöntemlerine, ülserden kolite pek çok konu başlığı bulmak mümkün. Ayrıca bağışıklık sistemi güçlendirici ve uyku düzeni hakkında son derece faydalı bilgiler mevcut.

Sohbet esnasında verilen diyet tarifleri ve tavsiyeleri de dostluk pekiştiricilerden, üstelik yağ yaktıran besinler çaylar gibi başlıklar da bulabilirsiniz.

Ayrıca peptik ülser, siroz hastalığı, panik atak, karaciğer biyopsisi, şifalı taşlar, guatra bitkisel çözüm gibi konularla ilgili metinler bulabilirsiniz.

En çok ilgi çeken konu başlığı ise kötü anılardan kurtulma ilacı, deneylerle de ispatlanan ilaç gerçekten kötü anılarınızdan kurtulmanızı sağlıyor. Metirapon adlı ilaç eskiden hormon tedavisi için kullanılırken hafıza yetisini azalttığı için yasaklanmış. Fakat daha sonra yapılan araştırmalara göre bu ilaç insan beyninin acıyı hisseden kısmına etki ediyor. Bu nedenle yapılan deneylerde acı veren düşüncelerin etkisini azalttığı tespit edildi.

 

Makala : Dr Ali

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.