nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Seviyeli ve Özgür Sohbet

admin | 22 Haziran 2014

IRC, Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 325 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

Seviyeli ve Özgür Sohbet

Günümüz teknolojisinin bizlere pek çok faydası vardır. Canımız sıkılır evde durmak zorunda kalırız ve hemen internete girip kendimize konuşmak için arkadaş aramak isteriz. İster dini ister genel konulardan konuşabileceğiniz sohbet.org sitesi sizlere yeni dostluklar edinmeniz için hizmet veriyor. İsterseniz chat isterseniz de günlük burcunuzu okumak için de siteyi kullanabilirsiniz.
Bu siteden edineceğimiz arkadaşlarla istersek günlük konulardan istersek dini konulardan konuşabiliriz aynı zamanda yemek tarifleri bulabileceğimiz, günlük burçlarımızı okuyabileceğimiz ve merak ettiğimiz konularda bilgi sahibi olabileceğimiz bir sitedir. İnsan bazen normal arkadaşına bir şeyler anlatamayabilir. Bunun için internetten hiç tanımadığı biriyle muhabbet edebilir. Yeni arkadaşlıklar kurmak ve onlarla chat yapmak için gayet seviyeli bir site olan bu internet görüngüsüne girmek için öncelikle bir rumuz oluşturup varsa şifrenizi yazarak siteye giriş yapabilirsiniz. Site yalnızca konuşmak amaçlı değil, bilgi alışverişinde bulunmak, günlük burçlarınızı okumak, fıkralarla eğlenmek için de sizlere hizmet vermektedir.
Sitenin belli başlı kuralları olması da onu güvenilir kılıyor. İnsanlar kurallara uydukça hayatta kendi varlıklarını belirler. İşte bu site de kendine göre kurallara sahiptir. Eğer bu kurallara uyarsanız siteye istediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz.

Sohbet.ORG - Seviyeli ve Özgür Sohbet.

Sohbet.ORG – Seviyeli ve Özgür Sohbet.

Makale : Admin

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.