nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Her Konuda Seviyeli Sohbet

admin | 3 Temmuz 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 387 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

İster dini ister günlük sohbetler edebileceğiniz bir site arıyor olabilirsiniz. Hatta merak ettikleriniz de olabilir. İşte tam da böyle bir site olan sohbet.org sitesi sizleri yeni arkadaşlarınızla buluşturuyor. Bazen çevrenizdeki insanlarla muhabbet etmek istemezsiniz ya da konuşmak istediğiniz zaman onları bulamayabilirsiniz. Böyle zamanlarda hemen internete sarılır sohbet edebileceğiniz insanlar ararsınız. İşte bu site size böyle bir imkân sağlıyor. Yeni arkadaşlar edinip sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.
Site yalnızca konuşmak amaçlı değil, bilgi alışverişinde bulunmak, günlük burçlarınızı okumak, fıkralarla eğlenmek için de sizlere hizmet vermektedir. Siteye rumuzunuzu girip ve varsa şifrenizi yazarak chat yapmaya başlayabilirsiniz. Tabi ki edineceğiniz arkadaşlıklar belki aşka bile dönüşebilir. Dostlar konuşmayı severler bu yüzden online olarak konuşup derdinizi de paylaşmanız mümkündür. Sitede konuşmaya davet etme özelliği de birkaç kişi ile aynı anda konuşmanızı sağlayabilecek. Site 24 saat online olduğu için sizlere sabah akşam hizmet vermektedir. Dini sohbete girmek için bir rumuz ve şifre oluşturmanız gerekiyor. Eğer şifreniz yoksa bu kısmı boş bırakabilirsiniz. Buradan merak ettikleriniz varsa sorabilir bildiklerinizi de paylaşabilirsiniz.

Sohbet.ORG - Her Konuda Seviyeli Sohbet.

Sohbet.ORG – Her Konuda Seviyeli Sohbet

Makale : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.