nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Chat Arkadaşlıkları

admin | 22 Aralık 2014

Sohbet ORG, Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 660 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

Chat Arkadaşlıkları

Pek çok bilgiye kolayca erişebilmemizi sağlayan internet sayesinde artık arkadaş bulabiliyor ve sohbet edebiliyoruz. Son zamanlarda, arkadaşlarımızla görüşmek için çayımızı alıp bilgisayarın başına oturmaya başladık.
Chat arkadaşlıkları; web sitelerinin chat odalarında kuruluyor. Birbirini hiç tanımayan kişiler, bu odalarda tanışarak konuşmaya başlıyor. İnsanları chat arkadaşlıkları kurmaya iten bazı sebepler var. Yalnızlık duygusu, kişiyle ilgilenen ya da zaman ayıran yakınlarının olmaması, kitap okuma ya da müzik dinleme gibi hobilerinin olmaması, boş vaktinin çok olması ancak bir amacının ya da uğraşısının bulunmaması, bu sebeplerden bazıları. Özellikle anne ve babası ayrı olan ya da ailesinde problem yaşayan gençler, evdeki yalnızlık duygusu ile chat arkadaşlıklarına ihtiyaç duyuyor. Web sitelerinde kurulan bu arkadaşlıklar birçok problemi de beraberinde getiriyor. Sanal ortamdaki bu arkadaşlıklar, öncelikle bilgisayar bağımlılığına yol açıyor. Kişinin gündelik hayatını yaşamasını engelliyor ve alışkanlığa dönüşüyor. Bir süre sonra da kişinin sosyal çevre ile bağlantısı kesilmeye başlıyor ve çevresine karşı yabancılaşıyor. Uzmanlara göre, bu bağımlılığı sona erdirmek için, kişinin çevresindeki diğer insanlarla iletişimini kuvvetlendirmeye çalışması, hobi edinmesi, spor yapmaya başlaması gerekiyor.

Sohbet.ORG - Chat Arkadaşlıkları

Sohbet.ORG – Chat Arkadaşlıkları

Makale : Admin

 

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.