nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Tarot Falı

admin | 21 Aralık 2014

Astroloji, Genel Kategorisindeki Yazı 416 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

Tarot, Ortaçağ sonlarında ortaya çıkan ve 78 karttan oluşan bir oyun kartıdır. Günümüzde bu kartlar yorumlanarak fal bakılmaktadır.
Tarot kartlarının üzerinde bulunan resimler bazı anlamlar taşırlar. Bu resimler ve şekiller yorumlanarak Tarot falı bakılmaktadır. Tarot falı bakan kişilerin, 6. Hislerinin ve sezgilerinin güçlü olduğu bilinir. Bu kartlar, kişinin sezgilerini yönlendirmiş olur ve bu şekilde Tarot falı bakılırken daha doğru tahminler ortaya çıkar. Tarot falı, geleceği yorumlamaktan daha çok kişinin ruhsal ve psikolojik durumunu yansıtır, geçmişte yaşananları ve bugünü net olarak ortaya koyar. Eğer geçmişle ilgili doğru tahminlerde bulunamazsanız ya da kartları doğru yorumlayamazsanız, gelecek ile ilgili tahmin yapamazsanız.
Tarot falı bakmak istiyorsanız, öncelikle kartların üzerindeki resimleri iyice incelemeniz ve öğrenmeniz gerekiyor. Ancak 78 tane kartın resimlerini ve sembollerini öğrenmek oldukça zaman alan bir iş. Herhangi bir kartın simgesinin anlamını öğrenmek kolay olabilir ancak o kartın diğer kartlarla olan ilişkisini anlayabilmek zordur. İşte bu sebeple Tarot kartlarını anlayabilmeniz biraz zaman alabilir.
Eğer Tarot falı baktırmak istiyorsanız, bu işin uzmanı olan birçok kişi mevcuttur.
Fala inanmayın, falsız da kalmayın.

Sohbet.ORG - Tarot Falı Nedir

Sohbet.ORG – Tarot Falı Nedir

Makale : Admin

 

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

SEN

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.