nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

İnsanlar Neden Online Sohbet Etmek İster

admin | 7 Temmuz 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 434 Kez Okundu, 4 Yorum Yapıldı.

resim yok

İnsanlar Neden Online Sohbet Etmek İster?
İnsanlar günümüzde, araştırma yapmak için, eğlence için sohbet için ve bunlar gibi pek çok nedenlerden dolayı teknolojiyi kullanırlar ve internet üzerinden her şeye ulaşma imkanı sayesinde, kısa zamanda, sıkıcı olmadan birçok şeyi elde etmeyi sağlarlar. İnternet üzerinden sohbet etmek noktasına değinmek gerekirse şunları söyleyebiliriz. Teknoloji gelişti, bize harikalar yaratıyor, fakat bu madalyonun bir yüzü. Bir de diğer bir yüzü vardır ki o da şudur: insanlar teknolojiyle haşır neşir olurken yalnızlaşmaya başlıyorlar. İletişim kurdukları bir birey değil, bir araç olan teknolojik aletler. Bu aletler sayesinde tamamen internete bağımlı yaşayan bir toplum haline geliyoruz. Bu yüzden de insanlar muhabbet etme ihtiyacı duyuyorlar ve bu ihtiyaçları sanal ortamlar olan chat sayfalarında gidermeye çalışıyorlar. Bu yüzdendir online sohbet etmenin bu kadar popüler olmasının sebebi. Öyle bir hal aldı ki artık bu durum düzeltilemez dereceye geldi belki de. Bu yüzden insanlar chat odalarındaki sanal arkadaşlarıyla paylaşımda bulunuyorlar ve iletişim kurmak için bu yola başvuruyorlar.

İnsanlar Neden Online Sohbet Etmek İster

İnsanlar Neden Online Sohbet Etmek İster

Makale : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.