nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

İnternete Sohbet Ederek Sosyalleşmek

admin | 5 Aralık 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 326 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

İnsanlar konuşarak birbirleriyle iletişim kurmaktadır. Konuşmak insana özgü bir şeydir. Sohbet kavramı ise, insanı ruhsal olarak da besleyen bir unsurdur. Sohbet ederek sosyalleşebiliriz. İnsanlar sohbet ederek birbirlerini tanır, birbirleri hakkında birçok yeni şey öğrenir. İnsana özgü olan sohbet etme kavramı yapısal olarak değişse de özünde hep aynı kalmaktadır.

Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle sohbet kavramı da değişmiştir. Eskiden birisiyle sohbet etmek için onunla aynı ortamda olmalı, yüz yüze bakmanız gerekirdi. Teknoloji sayesinde bunlara artık gerek kalmamıştır. Birisiyle konuşabilmek için tek ihtiyacınız olan şey, internet. İnternet size dünyadaki tüm insanlarla konuşabilme imkânı tanımaktadır. Bu imkân, çeşitli sohbet odaları ya da bazı sosyal siteler üzerinden gerçekleşmektedir. Dünyayı ayağımıza getiren internet, insanın en çok ihtiyacı olanı sosyalleşmeyi ve sohbet etmeyi de kolaylaştırmaktadır. Örneğin, Amerika’da yaşayan bir arkadaşınızla internet üzerinden aranızda binlerce kilometre olmasına rağmen saatlerce sohbet edebilirsiniz. Bu durum, insanı çok motive eden bir şeydir. Çünkü sohbet etmek, dertleşmek psikolojik açıdan da rahatlatıcı etkiye sahiptir.

Sohbet.ORG - İnternete Sohbet Ederek Sosyalleşmek

Sohbet.ORG – İnternete Sohbet Ederek Sosyalleşmek

Makale : Admin

 

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.