nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Bel Ağrıları ve Nedenleri

admin | 4 Şubat 2015

Sağlık Kategorisindeki Yazı 305 Kez Okundu, 9 Yorum Yapıldı.

resim yok

Günlük hayatında pek çok kişi bel ağrısı sorunu ile karşılaşabilir. Bazı kişiler bunu direk olarak fıtığa yorarlar ancak çoğu kişide çeşitli rahatsızlıklara rastlanmaz. Son derece basit nedenlerden ötürü bu tarz bir ağrı çekiyor olabilirsiniz. Ağrının geçmesi birkaç gün kadar sürebilir ve bu sırada bazı değişiklikler yapmaktan da kaçınmamanız önerilecektir. Eğer yoğun bir ağrı çekiyorsanız doktora başvurmalısınız.

Bel ağrısı nedenleri arasında sık olarak karşılaşılan sorun yataklardır. Yatağın bele uygun olmaması ve kişilerin bu konuda rahatsızlık çekmesi bel ağrısının oluşmasında başta gelen sebepler arasında yerini alır. Ayrıca yanlış oturma şekli de günlük yaşantıda düzeltilmesi gereken bir alışkanlıktır. Eğri oturmak belin zarar görmesine neden olur.

Bel Ağrıları ve Nedenleri, ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bel Ağrıları ve Nedenleri, ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hareketsiz yaşam şekline alışmak ve bu şekilde günlük hayatı geçirmek de bel ağrının temel nedenleri arasında bulunur. Yürümek yerine sürekli olarak otomobil kullanmak ve spor yapmamak, kasların esnekliğini kaybetmesine sebep olacaktır. Ancak sürekli bir şekilde bel egzersizi yaparsanız ağrı riskini en aza indirmiş olabilirsiniz.
Bel ağrısı önlemek için sağlıksız beslenmeden de uzak durmanız gerekir. Eğer sürekli olarak sağlıksız ve yağlı besinleri tercih ediyorsanız, vücut zaman içerisinde daha fazla yağlanmaya başlar ve bunun sonucunda kilo alırsınız. Ancak vücut içerisinde biriken her fazla kilo, belinizin ağrımasına neden olacaktır. Fazla kiloların tedavisi diğer sorunlara göre daha kolay gerçekleşir.

Bel Ağrıları ve Nedenleri. En Çok Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Bel Ağrıları ve Nedenleri. En Çok Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Makale : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.