nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Balık Burcu Hakkında Bilgi

admin | 4 Şubat 2015

Astroloji, Genel Kategorisindeki Yazı 476 Kez Okundu, 4 Yorum Yapıldı.

resim yok

Doğum tarihi: 19 Şubat – 20 Mart

Grup: Su ve negatif

Burcun cinsiyeti: Dişi

Üstün yetenekler: Başkalarına karşı şefkatli ve ilgili olmak

Amaç: Belirli bir servete ve mutluluğa ulaşmak

Kötü huylarınız: Kendi değerinizi küçümsemek ve çok fazla önem vermemek

Uğurlu gün: Perşembe

Uğurlu renk: Deniz mavisi ve Türk yeşili

Uğurlu müzik: Huzurlu hafif müzikler

Uygun eş: Boğa, Yengeç, Oğlak

Karakteristik Özellikler

Balık burcu insanları rahatına düşkün olmaları ile bilinir. Sayısız istek ve arzusu vardır. Eğer bunlar gerçek hayatta elde edilmeze o zaman hayal dünyasında elde edilmeye çalışılır. Zaten bu âlem o kadar küçük olduğu içinde sık sık gerçeklik ile hayali birbirine karıştırabilirler. Ayrıca mistik olaylara karşıda ilgi duyarlar.

Balık burcu insanları hayal dünyalarından gerçek dünyaya geçiş yaptıkları zaman kendi gölgeleri ile karşılaşırlar. Hayal ile gerçekliği birbirine karıştırmaları ise onların en zayıf noktasıdır. Hayal dünyalarından gelen bu yaratıcılık ise yeteneğe dönüştürülmezse o zaman kendilerini tüketebilirler. Zevkleri için kendilerini kaybedebilme özelliğine sahiptirler. Eğer duygularını ve hayallerini kontrol altında tutmazlarsa o zaman kötü kaderleri ilerde onları bekliyor olacak.

Balık Burcu Hakkında Bilgi, Balık Burcunun Özellikleri.

Balık Burcu Hakkında Bilgi, Balık Burcunun Özellikleri.

Yükseleni Balık burcu olan birisi ise duygusaldır ve mistik güçleri olduğu söylenebilir. Ayrıca karşınızdakilerin duygularını da okuyabilme yeteneğine de sahipsinizdir. Kendinizi koruyabilmek için çevrenizdeki insanların sizden istediğini gibi hareket edebilirsiniz. Ayrıca geceleri gördüğünüz rüyalarda son derece net ve kesindir.

Makale : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.