nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Aslan Burcu Hakkında Bilgi

admin | 3 Şubat 2015

Astroloji, Genel Kategorisindeki Yazı 445 Kez Okundu, 6 Yorum Yapıldı.

resim yok

Doğum tarihi: 23 Temmuz – 22 Ağustos

Grup: Ateş ve pozitif

Burcun cinsiyeti: Erkek

Üstün yetenekler: Plan kurmak

Özellik: Cömert olmak

Amaç: Birçok şeye kavuşma isteği

Kötü huylarınız: Kendini beğenmişlik

Uğurlu gün: Pazar

Uğurlu renk: Koyu sarı, altın sarısı

Uğurlu müzik: Oynak ve neşeli olan parçalar

Uygun eş: Koç, Yay

Karakteristik Özellikler

Aslan burcu insanları genel olarak otoriter bir yapıya sahiptirler. Sürekli olarak yaptıkları ile övünebilirler. Ayrıca toplumda tanınmak ve ilgi odağı olmak da isterler. Kızdıkları zaman çevresine karşı yıkıcı olabiliyorlar. İnsanlık için kendilerini feda edebilir ve bir adım öne çıkabilirler. Bu nedenle de fedakârlıklara katlanarakçevresindeki insanlara yardım eli uzatmayı severler.

Aslan Burcu Hakkında Bilgiler Burda.

Aslan Burcu Hakkında Bilgiler Burda.

Aslan burcu manyetik açıdan da çok güçlü oldukları için Aslan burcu olan insanların çevresinden kolay kolay ayrılamazsınız. Aslan burcu aynı zamanda “Kral Burcu” olarak da bilinir. Önderlik etmeyi ve ilkleri başarmayı severler. Aya ilk adım atan insanının da aslan burcu olmasına şaşmamak gerekiyor. Güçlü bir isteğe sahiptir ve attığı adımlarda kendinden emindir.

Yükseleni Aslan burcu olan insanlar son derece babacan olabiliyorlar. Ayrıca otoriter bir yapıya da sahiptirler. Yükseleniniz Aslan burcu ise o zaman çevrenize parlayan bir güneş gibi umut saçabilirsiniz. Cömert ve fedakâr bir yapıya sahip olduğunuz içinde çevrenizdeki insanların dikkatini çekmeyi başarıyorsunuz. Bu nedenle de toplumda kolay bir şekilde tanınabilirsiniz.

Ekleyen : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.