nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Sanal Arkadaşlıklar

admin | 17 Ocak 2015

IRC, Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 563 Kez Okundu, 7 Yorum Yapıldı.

Sanal Arkadaşlıklar

Arkadaşlık çok değerli bir kavramdır. Bir arkadaş, insan için bir bireyden fazlasını ifade eder. Arkadaşlıklar çeşitlidir. Sadece görünce konuştuğumuz arkadaşlarımız, sınıf arkadaşlarımız, uzak arkadaşlarımız, çok yakın arkadaşlarımız, çocukluk arkadaşlarımız gibi birçok arkadaş türüne sahibizdir. Her arkadaşlığın kendi içerisinde farklı bir yapısı ve ilerleyişi vardır. Yakın olmadığımız arkadaşlarımızla her şeyimizi paylaşmayız, günlük olaylar hakkında konuşur sadece sohbet ederiz. Yakın arkadaşlarımız ise her şeyimizi paylaştığımız, dertleştiğimiz, kendimizi yakın hissettiğimiz insanlardır.
Günümüzde yeni yeni oluşan bir arkadaşlık türü ise sanal arkadaşlıklardır. Bu arkadaşlık türünde kişiler birbirleriyle fiziksel olarak görüşmemiş, hiç aynı ortamda bulunmamış olabilir. Konuşmaları ve ilişkileri sadece sanal ortamlardan ilerler. Bazı insanlar bu arkadaşlık türüne önyargılı yaklaşabilir ve gerçek bir ilişki olmadığını söyleyebilir ama arkadaşlığın özü olan ruhsal yakınlaşma sanal ortamlarda kendini göstererek fiziksel mekân birlikteliğine gerek duymadan devam etmektedir. Bazı sanal arkadaşlıklar ilerleyerek gerçek arkadaşlıklara dönüşebilir yani dışarıda da görüşüp konuştuğumuz insanlardan biri haline gelebilir. İnternet sayesinde sanal arkadaşlık çok fazlalaşmaktadır.

Sohbet.ORG - Arkadaşlık Çeşitleri

Sohbet.ORG – Arkadaşlık Çeşitleri

Makale : Admin

 

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.