nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Sohbet Chat

admin | 27 Şubat 2016

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 531 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

Sohbet Chat

Türkiye de yazılı ve Java destekli artık Mobil Cep Telefon uygulamaları sayesin de artık daha kolay bir şekil de erişim yapılmaktadır. Türkiye’nin online bedava sohbet odaları sitesi olarak sizlere bedava hizmet vermekteyiz.

Son zaman da sayıları hızla artan hemen hemen her gün yeni bir sitenin açıldığı günümüz de artık İnsanlar sanal ortamlarda kaliteli ve kalitesiz faydalı eğlence mekanları aramakta. Sohbet.ORG sitemiz yaklaşık 15 Yıl kesintisiz ve eksiksiz bir şekil de sizlere kaliteli ve seviyeli bir ortamda bugüne dek sizlere en iyi şekil de bedava sohbet etmenizi sağlamaktadır. Google arama motoru üzerin de sizler de sitemize kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Mobil sohbet sayfamız üzerin de sizler de artık nere de olursanız olun, artık cep Telefon uygulamarı üzerin den sizler de kolay bir şekil de üyeliksiz ve ücretsiz sohbet sayfamıza bağlanabilirsiniz. Sohbet chat  üzerine kurulmuş Türkiye de bir çok arkadaşlık sanal muhabbet siteleri bulunmaktadır. Artık Google arama motoru üzerin de sağlıklı bir şekil de ziyaretci ve kullanıcıya iyi bir şekil de sağlıklı bir nezih ortamda en faydalı ve iyi siteler her zaman daha favori olarak görülmektedir. Bizlerin sizlere sunmuş olduğumuz muhabbet kanallarımızda sizler de kendinize yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Öncelikle sohbet ve chat nedir hakkında biraz sizlere ön bilgiler sunmak istiyoruz.

Sohbet chat nedir?

Sohbet ve chat tamamen farklı Ülke ve Şehirler de yaşayan hiç birbirini bilmedn görmeden tanımıyan İnsanların, yada İş yeri, Ev, Okul, ortak çalışma alanlarda daha yakın insanların kendi aralarında muhabbet ettikleri bir arkadaşlık Sevgi saygı Portal ortamıdır. Burada insanlar birbirleriyle Bilgi ve paylaşımı yaptıkları, Google arama motoru üzerin de kullanıcılarına üyeliksiz bedava sohbet hizmeti sağlıyan belli başlı en Temiz ve kaliteli sohbet siteleridir. Bu sitelere sizler de kendinize ait bir takma isim nick (rumuz) alarak doğrudan ana sayfa üzerin de bulunan sohbet giriş butonuna tıklayarak sizler de kolay bir şekil de sohbet kanallarına bağlanabilirsiniz.

sohbet chat

sohbet chat

Türkiye’nin en kaliteli ve yazılı sohbet siteleri olarak son zaman da bedava sohbet ve chat hizmeti veren belli başlı bır kaç İRCD sunucu dışında pek kaliteli hizmet veren sitelere rastlamak artık günümüz de çok zor. Türkiye’nin en iyi sanal arkadaşlık siteleri üzerine hizmet veren diğer İRCD sunucular olarak sizlere örnek vermek gerekirse sırası ile aşağıdaki liste tablosunda sizler de bu sunuculara ve weblere giriş yaparak sunucu hakkında daha geniş Bilgi sahibi olabilirsiniz.

1- Sohbet.ORG Kullanıcılarına üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de seviyeli bir ortam da huzurlu ve güvenli bir sohbet hizmeti sunan bedava bay ve bayan arkadaşlık tanışma sitesidir.

2- TRChat.Com – Kullanıcılarına hem Google üzerinde bedava TRChat hizmeti sunan Gurbetci Avrupa yabancı ülkeler de bulunan İnsanlara hem Türkiye geneli hem Avrupa üzerin de hizmet sunan bedava sohbet chat odaları sitesidir.

3- Sohbetchat.Com Online chat ve sohbet edebileceğiniz en iyi arkadaşlık sitesidir.

4- Chatsohbet.NET Tamamen Şiir, eğlence, oyun kanalları ve bulmaca soru cevap ve radyo muzik gibi keyifli hizmetler sunan diğer üyeliksiz ve ücretsiz en iyi sohbet chat siteler den bir tanesidir.

5- TRSohbet.ORG Türkiye’nin en seviyeli ve eğlence mekanı olarak bilinmekte, ve sizlere bu doğrultuda hizmet vermektedir.

Yukarıdaki farklı platrofmlar üzerine kurulmuş tamamen Google üzerin de gelen ziyaretci ve kullanıcılarına mobil destekli hizmet sunan Türkiye’nin en iyi arkadaşlık ve eğlence sitelerin den bir kaç tanesidir. Sizler de bu sitelere Google üzerinden üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Sadece sizlere chat ve sohbet hizmeti vermekle kalmayıp tamamen sizlerin günün 7/24 Saat’i güzel bir vakit gecirmeniz için sizlere oyun ve radyo kanallarımızda güzel vakitler sunmaktayız. Oyun kanallarımzıda sizler de diğer yarışmacı kullanıcılarımızla yarışarak bütün puanları toplayabilirsiniz. Topladığınız bu puanlarla her Ay’ın sonunda oyun kanallarında özel yetki ile ödülendirilmekte, ve oyun Kanal Topic Kanal başlıklarında nickleriniz yazılmaktadır. Hem sohbet hem oyun hem de bunların yanında radyo kanalımızda sizlere canlı bir şekil de hizmet veren radyo Kanal dj arkadaşlarımızın günün 24 saati güzel müziklerle sizlere en iyi ve popüler canlı parcalar sayesin de sizler de sevdiklerinize eş ve dostlarınıza istek parçalar da bulunabilir, sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Seviyeli ve saygın güzel nezih bir ortam da sizler de Türkiye’nin en iyi eğlence ve arkadaşlık odalarımıza giriş yaparak kendinize yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Mobil sohbet sayfamız üzerin de dilediğiniz zaman Cep Telefonlarınızdan da kolay bir şekil de sitemizin sohbet sayfalarına bağlanabilirsiniz. Muhabbet odalarımız üzerin de sizlerin daha iyi ve güzel bir ortamda muhabbet edebilmeniz için sitemiz odalarında ele aldığımız Kanal kurallarımız mevcut. Bu kurallar tamamen kullanıcılarımızın haklarını düşünerek ele alınmıştır. Bu kurallar sizlerin daha iyi bir şekil de güzel sohbet etmeniz için genel kurallar listemize eklenmiştir. Peki nedir bu kurallar diye soracak olursanız;

Sohbet.ORG Kanal Kuralları

1- Global #Sohbet ve #Chat kanallarımızda tamamen küfür,argo kötü kelime sözler kullanmak yasaktır.

2- Reklam, siyasi Propaganda, başkaların haklarına saygısızlık edecek kişilerin girişleri yasaklanmakta.

3- Reklam, saldırı, clone , bot, invite spama yol açacak Botnet, DDOS gibi saldırı girişimlerde bulunmak.

4- Başkalarına ait özel bilgileri (ad soyad, Telefon numarası, ev adres bilgileri) vs. vermek dağıtmak yasaktır.

5- Kanal ortasında Skype Facebook Twitter Telefon numarası vermek dağıtmak yasaklanmıştır.

Bu kurallar sizlerin huzurlu ve kaliteli güvenli güzel bir ortamda sohbet etmeniz için kurallara eklenmiş ve uygulanmıştır. Kanal kurallarına uymuyan kullanıcılar öncelikle Kanal yetkili operatör op (@) arkadaşlarımzı tarafından uyarılmakda, uyarılara uymuyan kişiler kick+ban komutu uygulanarak sitemiz kanallarında uzaklaştırma cezası uygulanmaktadır.

Sohbet sayfalarımıza giriş yapan kullanıcılarımızın amacı her ne olursa olsun, şunu unutmamanız gerekir, seviyeli ve saygılı bir ortamda sizlere yapılmasını istemediğiniz hal ve hareketleri sizler de başkalarına yapmayınız. Maksat ”Kahve bahane, sohbet şahane olsun” diyerekten sizleri de muhabbet odalarımıza bekliyoruz.

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.