nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Muhabbet Siteleri

admin | 12 Aralık 2015

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 649 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

Sanal arkadaşlık ortamlarında artık İnsanlar gelişen Teknoloji ve bunlara bağlı Mobil yazılım ve cihajların ilerlemesi ile artık bir tık kadar sizlere yakın olan muhabbet ve arkadaşlık sitelerinin sayıları her geçen gün hızla artmakta.

Sohbet sitemiz sizlere yaklaşık olarak 14-15 – 16 Yıl olmak üzere sizlere Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi arkadaşlık ve eğlence muhabbet sitesi olarak sizlere ücretsiz ve üyeliksiz bir şekil de hizmet vermeye devam etmektedir. Sitemiz üzerin de Türkiye Şehir, İl ve İlçe’lere göre sitemizin muhabbet kanallarına her gün binlerce kişi giriş yapmaktadır. Öncelikle sizlere seviyeli ve kaliteli bir ortamda yeni arkadaşlıklar bulmanıza yardımcı olan sitemize tamamen sizler de Google üzerin den üyeliksiz bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Sohbet odalarımız içerisin de sizler de kendinize yani ve kalıcı dostluklar kurabilirsiniz. Mobil giriş adresimiz üzerin de artık sizler de Cep Telefonlarınızdan kolay bir şekil de muhabbet odalarımıza bağlanabilirsiniz. Türkiye de yazılı sohbet ve chat hizmeti veren belli başlı arkadaşlık siteleri artık kaliteli ve seviye yönden yoksun bir şekil de hizmet vermektedir. Neden kalite ve huzur seviye yok biraz buna açıklık getirelim. Şimdiki arkadaşlık siteleri genellikle yetişkinlere cam sohbet, kameralı sohbet, yada vip üyelik paralı üyelik veren ve vermiş olduğu paralı kişilerin gelişi güzel komut kullanmaları ve site içerisin de argo, küfür aşırı derecede bencillik ve ukala tavırlar nedeniyle maalesef günümüz de artık yazılı irc java tabanlı muhabbet siteleri günümüz de artık eskisi kadar pek canlı tutulmakta. Bunların yanında artan ve gelişen Sosyal Paylaşım siteleri Facebook ve Twitter diğer İnstagram gibi sitelerin açılmasıyla artık her ne kadar yazılı sohbet mekanları eskisi kadar canlı ve rekabet ortamı olmadan devam ediyorsada yine de vazgecilmez bir tutku olarak arsivlerimiz de ve mazimiz de yer almaktadır. Sohbet odalarımız üzerin de sizler de tamamen farklı Şehir ve Ülkeler den sitemize giriş yapan kullanıcılarımızla aynı sohbet kanallarımız üzerin de tanışabilir, ileriye dönük güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sıcak bir kış ortamında sizler evleriniz de iş yerleriniz de çayınızı yudumlarken bizler de seviyeli sohbet odalarımızda sizlerin huzuru ve güveni için rahat bir ortamda keyifli vakitler gecirmeniz için sizlere ücretsiz bir şekil de hizmet vermekteyiz. Sitemiz odaların da çeşitli oyun kanallarımzıda hem oyun oynuyabilir, bunun yanında Radyo kanallarımızda birbirin den güzel Müzik parçalar dinliyebilir, sevdiklerinize eş dost arkadaşlarınıza istek parçalar isteyebilir, armağan edebilirsiniz.

Eski dostluk ve arkadaşlığın içilen bir kahvenin 40 yıl hatırı vardı. Bizler bunları hem real hem de sanal alemde öğrendik. Ama yeni nesil genç kuşak olarak adlandırdığımız günümüz gençliğinde bunları görmek pek mümkün değil. Her ne kadar sanal alem olarak nitendirdiğimiz bu ortamda unutmamamız gereken bir tek şey var, her bilgisayarin arkasında oturan yaşıyan bir insan olduğunu unutmamamız gerekir. Bizler istedik güzel bir arkadaşlık ortamında sizlere en iyi kaliteli ve seviyeli bir ortamda yeni insanlarla arkadaş ve dostluklar kurmanız için sizlere hizmet etmek amacı ile bu sitemiz var, ve var oldukca sizlere her Zaman en iyi muhabbet chat hizmetini vermeye devam edecektir. Maksat ”Kahve Bahane Sohbet Şahane” olsun diyerekten sizlere en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Biraz sizlere  sohbet.org kanallarımız hakkında genel bilgilendirme yapmak istiyoruz.

Global arkadaşlık ve muhabbet odamız #sohbet kanalimizdir. Bu kanalımıza sizler de ana sayfamız üzerin de giriş butonuna tıklayarak doğrudan bedava sohbet odamıza kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Radyo ve oyun kanallarımız da sizlere 7/24 Saat keyifli vakitler sunmaya devam ediyoruz. Sitemiz içerisin de herhangi bir şikayet öneri istek ve sorunlarınız için sitemiz içerisinde görevli  Kanal yetkilerimiz (@) Operatörler ve #Help yardım kanallarımız da sizlere yardımcı olan bir yönetim kadromuz mevcut. Sizler de sitemiz odalarında yeni kişilerle ve güzel bir mekanda muhabbet keyfini yaşamak istiyorsanız sizleri de Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi arkadaşlık ve sohbet sitesi olarak hizmet veren muhabbet kanallarımıza sizleri de bekliyoruz. Sitemiz içerisin de başkalarını rahatsız edici hal ve hareketler de bulunmak argo, küfür, Skype, Face, Twitter Kamera, Telefon numarası vermek ve dağıtmak kesinlikle yasaktır. Nick  ve rumuzlarınızı kayıt ederek, başkalarının sizlere ait Bilgi ve takma ismini kullanmasına izin vermeyiniz. Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için sürekli sitemiz içerisin de chat ve sohbet muhabbet odaları üzerine sitemiz içerisin de yenilikler yapmaktayız. Sizleri de global sohbet odalarımıza bekliyoruz.

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.