nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Mobil Chat

admin | 11 Mart 2016

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 517 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

Mobil Chat

Chat sohbet bir tutkudur. Bu tutkuyu bizlere sunan ise Türkiye’nin en lider ve özgün yazılı bir şekil de hizmet veren seviyeli arkadaşlık siteleridir. Bu sitelerin bir kısmı üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hizmet verirken, diğer siteler hem üyelik hemde ufak bir ücret karşılığında kullanıcılarına hizmet veren Türkiye’nin en popüler arkadaşlık siteleridir.

Bizler sizlere mobil ve Java destekli sunucumuzda tamamen üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en çok tercih edilen sanal alemin yakından takip ettiği seviyeli ve kaliteli muhabbet sitemiz de sizler de yerinizi almadıysanız; henüz çok geç kalmış sayılmazsınız. Sizlere bedava sohbet odaları olarak üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de hizmet vermekteyiz. Gelişen sanal alem de artık hızla ilerliyen Teknoloji çağı ve Uzay çağı olarak bilinin günümüz de artık sizler de Mobil Cep Telefonlarınız sayesin de kolay bir şekil de sitemize giriş yapabileceksiniz.

Mobil Chat Nasıl Yapılır?

Öncelikle Mobil Cihazlar da nasıl sohbet sayfalarımıza bağlanacaksınız biraz bundan sizlere söz etmek istiyoruz. Artık Bilgisayar olmadan sanal Internet ortamında yazılı yada sesli chat ve sohbet üzerine kurulmuş sitelere Mobil Cep Telefonlarınız sayesin de çok basit bir şekil de bağlanabilirsiniz. Son zamanda iletişim de en çok yaygın  olarak kullanılan WhatsApp ve Tango, Fiber, Line bu tarz android geliştirici free proğramlar sayesin de sizler de milyonlarca uzaklıktaki ailenizle sevdiklerinizle eş ve dostlarınızla ücretsiz bir şekil de anlık iletişim kurabilimektesiniz. Birbirinize  hatta sesli yazışma ve görünütlü konuşma resim Video bile gönderme özelliğine sahip bu proğramlar sayesin de sizler de dilediğiniz gibi insanlarla iletişim kurabilirsiniz. Mobil yazılı chat odalarına sizler de kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Google Play Store üzerin de ücretsiz andro irc ve diğer free (bedava) proğramlar sayesin de sizler de çok kolay bir şekil de yazılı ve Java destekli sohbet sayfalarına giriş yapabilirsiniz. Andro irc proğramları sayesin de sizler de artık iş yerleriniz de, okullarda, arabada, gezi ve seyahette tatileriniz de mobil cep telefonlarınız sayesin de yazılı mobil chat sitelerine kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Sadece Cep Telefonlarınızda kullanmış olduğunuz hatlarınızda herhangi bir İnternet paketinin olması gerekli. Daha sonra Google üzerin de yada android market, Google Play store ve diğer yazılım proğramları sayesin de sizler de mobil cep telefonlarınızdan ircd sunuculara giriş yapabilirsiniz. Merak ettiğiniz bir soruya öncelikle açıklık getirmek istiyoruz. Mobil cep telefonlarınızı markası ne olursa olsun, bir İnternet paketiniz sayesin de sizler de bu tarz sitelere giriş yapabileceksiniz.   Apple, Asus, Casper, General Mobile, HTC, LG, Nokia, Samsung ve İphone Soy gibi İphone Blacberry gibi akıllı Cep Telefonlarınızdan sizler de çok basit ve üyelik gerektirmeden doğrudan ando irc destekli Java hizmet sunan bu tarz sunuculara giriş yapabilirsiniz. Google Play üzerin den inndirdiğini uygulamalar sayesin de sizler de mobil sohbet sitelerine giriş yapmak için aşağıdaki işlemleri sırası ile yaparsanız çok kolay ve düzenli bir şekil de mobil den yazılı sitelere giriş yapabileceksiniz. Uygulamaya başlarken öncelikle sizlere genel ayarlar bölümünde giriş yapacağınız sunucular listesi verilmekte. Yabancı Türkçe destekli siteleri yazabilirsiniz. Biz örnek olsun diye sizlere sohbet.org sitemizin mobil girişi nasıl yapılır ondan sizlere söz etmek istiyoruz. Öncelikle mobil sohbet odalarımıza sitemiz ana sayfasından mobil chat’e giriş yapabilirsiniz. Andro irc uygulaması cep telefonlarınıza yükledik sonra sırası ile; aşağıdaki işlemleri uygulayınız.

Server giriş adresi olarak: irc.sohbet.org olarak ayarlayıp kayıt etmeniz yeterli olacaktır.(not dilediğiniz siteye bağlanabilirsiniz, giriş yapacağınız sunucu adını yazmanız yeterli olacaktır. Daha sonra sunucu düzenleme ve ayarları için;

Başlık gireceğiniz sunucu ismi: Sohbet

Takma bir isim nick Name (rumuz) Adınız vs.:

Ana Sunucu gireceğiniz sunucu ismi: irc.sohbet.org

Bağlantı Portları: 6667 – 7000 Tüm giriş portları mobil desteklemekte. Türkçe dil desteği sayesin de sizler de kolaylıkla mobil giriş yapabilirsiniz. Şunu unutmayınız Türkçe harf ve karekter için  ayarlarda ISO-8859-9 seçerek sizler de Türkçe harf karışıklık olmadan güzel ve anlaşır şekil de yazışabilirsiniz.Yeni sunucular bölümünde karekter seti olarak  ISO-8859-9’u seçerek Türkçe karekter sorununa çare  bulabilirsiniz. Böylelikle uygulamada yeniden ilk giriş açtığınızda ç-ş-ı-ü-ğ gibi harflerde herhangi bir sorun olmadan anlaşılır bir dil ve yazışmada karşınızdaki insanlar yazdıklarınızı okunaklı bir şekil de çok rahatlıkla okuyabilirleri.

Parola şifreniz ve takma isminizi yazdık sonra sizler de android mobil ircd sunuculara bağlanabilirsiniz. Dilediğiniz gibi nickinizi şifreliyebilir, isterseniz kayıt olmadan da direkt giriş yapabilirsiniz. İstediğiniz kanallara giriş yapabilir /list komutuyla sunucudaki tüm global kanalları listeyebilirsiniz. Kanal genelin de dilediğiniz gibi isterseniz özel pencerede (privat) bir şekil de özel görüşme yapabilir, sizler de bayanlarla ve erkeklerle paylaşımlar da bulabilirsiniz. Adnro irc girişler de bir çok sunucu Proxy ve saldırıları önlemek için muhakkak oluşturdukları securtiy karantina kanalında ip sorgulama ve /giriş kod soran sunucular da sizler de sunucu yetkilileri ile görüşüp giriş kod açok port üzerin den kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Mobil destekli sunucumuza sizler de giriş yaparak mobil yazılı chat hakkında daha kapsamlı Bilgi sahibi olabilirsiniz. Mobil giriş hakkında takıldığınız yada zorlandığınız konular hakkında bizlere bu konu altında bildirim yaparak, sizlere yardımcı olabiliriz. Sizlerin bildikleriniz başka android ircd uygulamaları varsa ve bunların hakkında  bizlere burdan yazarak, diğer kullanıcılarımızla bildiğiniz bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Faydalı bir şekil çıkacak yeni Version güncelemeleri yada mobil giriş hakkında  de bizler de sizlere paylaşımlarda bulunmaya devam edecez. Herkese hoş kaliteli ve seviyeli güzel muhabbetler diliyoruz.

 

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.