nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Muhabbet Ederek Sosyalleşiyoruz

admin | 11 Aralık 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 230 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

Muhabbet kavramı geniş bir içeriğe sahiptir. Her konuşma muhabbet etmek sayılmasa da bizim ülkemiz gibi sıcak ülkeler de en beklenmedik zamanlarda karşımıza muhabbet edebileceğimiz birileri çıkabilir. Örneğin, bir otobüs yolculuğunda yanımızda oturan kişi ile yol boyunca muhabbet edebiliriz ya da durakta otobüs beklerken de bu durum gerçekleşebilir. Muhabbet ayaküstü yapılan sohbetten farklı görülen bir eylemdir. Daha kısa ve özdür. Genellikle yeni tanıdığımız ya da tanımadığımız insanlarla gerçekleşir.
Muhabbetin amacı bazen bir şeyler paylaşmak, bazen vakit geçirmek bazense ortak amaç doğrultusunda aynı ortamda bulunduğunuz insana yardımcı olmaktır. Vakit geçirmek için tercih ettiğimiz ortamlarda genellikle muhabbet ederek vakit geçiririz. İnternet ortamında da bu böyledir. Tanımadığımız biriyle yarım saat muhabbet edip kendi işimize geri dönüp o insanla bir daha rast gelmeyebiliriz. İnsanın sadece vakit geçirmek amacıyla gerçekleştiği bu eylem çok yaygınlaşmıştır. Bu yaygınlaşma insanın günlük ilişkilerinden sıkılması ya da kendi sosyal çevresinden uzaklaşma isteği doğrultusunda gerçekleşebilir. Her iki durumda da insanı iyi hissettir.

Sohbet.ORG - Muhabbet Ederek Sosyalleşiyoruz

Sohbet.ORG – Muhabbet Ederek Sosyalleşiyoruz

Makale : Admin

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.