nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Evleneyim Derken Evinizden Olmayın

admin | 10 Aralık 2014

Genel Kategorisindeki Yazı 308 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

resim yok

Evleneyim Derken Evinizden Olmayın!
Çoğu insanın zamanını bilgisayar başında geçirdiği için, evleneceği eşini de artık bilgisayar başında aramaya başladı. Sanal ortamdaki evlilik siteleri, günümüzde sıklıkla kullanılıyor. İnsanlar birbirlerini yeteri kadar tanımadan, sanal ortamda sohbet ediyor ve arkadaşlık kurmaya çalışıyorlar. Birbirini tanımayan bu insanların küçük bir kesimi bu tanışmaları mutlu sonla bitirse de, geri kalan büyük bir kesim için sonuç duygusal çöküntü oluyor. Özellikle son zamanlarda yaygınlaşmış olan evlilik sitelerindeki dolandırıcılar da maddi çöküntü kaynağı.
Evlilik siteleri aracılığıyla tanışan kişiler, arkadaş olarak sanal ortamda sohbet etmeye başladıktan bir süre kişisel bilgilerini de paylaşmaya başlıyorlar. Özellikle bazı bayanlar, sohbet esnasında kendilerine ait paylaştıkları bilgileri farkına bile varamıyorlar. Dolandırıldıklarını çok geç anlıyorlar ne yazık ki.
Siz de evlilik siteleri ile arkadaş edinmeye ve evlenmeye kararlıysanız, kısa sohbetlerden sonra kendinize ait özel bilgileri kimseyle paylaşmayın. Hayatınızı, günlük planlarınızı ve ailenizi bütün detayları ile anlatmayın. Bu yaptığınız kısa sohbetlerin, karşınızdaki insana güvenmeniz için yeterli olmadığını unutmayın!

Sohbet.ORG Evleneyim Derken Evinizden Olmayın!

Sohbet.ORG Evleneyim Derken Evinizden Olmayın!

Makale : Admin

 

BİR ÖNCEKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.