nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Ankara Sohbet

admin | 24 Mart 2016

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 501 Kez Okundu, 3 Yorum Yapıldı.

Ankara Sohbet

Türkiye’nin başkenti Ankara Şehrimize özel seviyeli ve güzel bir ortam da sizlere en iyi Bay ve Bayan arkadaşlık tanışma ve muhabbet sitesi olarak hizmet vermekteyiz.
Kaliteli ve güzel bir ortam üzerine hazırlamış olduğumuz muhabbet odalarımız da sizler de Ankara da yaşayan Kızlarla ve Erkeklerle muhabbet odalarımızda bedava ve üyeliksiz bir şekil de sohbet tadını çıkarabilirsiniz.
Türkiye’nin en iyi ve kaliteli seviyeli sohbet siteleri olarak sizlere kalıcı ve ideal bir ortam üzerine kurmuş olduğumuz muhabbet platformumuza sizleri de bekliyoruz.

Ankara

Ankara Sohbet

Türkiye’nin Başkenti olarak bilinen Ankara üzerin de bugün sizlere tamamen Google, Yahoo,Bing ve diğer sosyal paylaşım ağ siteleri olan Facebook, Twitter ve İnstagram tarzı paylaşım sosyal siteler den sitemize giriş yapan kullanıcılarımıza tamamen kaliteli ve güzel bir ortam da Ankara sohbet odalarımız da seviyeli bir şekil de hizmet vermekteyiz. Mobil kullanımı ve kolay basit bir şekil de sizler de Ankara ve Ankara Civar İl, ilçe’lerin de yaşayan Bayanlarla ve Erkeklerle Ankara muhabbet odalarımız da paylşımlarda bulunabilirsiniz.

Ankara sohbet odaları

Ankara sohbet odaları

Sanal İnternet ortamında artık yazılı Java desteklı eğlence arkadaşlık siteleri son zaman da eskisiye oranla pek kullanılıp, ziyaret edilmezse bile günümüz de halen yazılı bir çok Chat ve sohbet ile ilgili arkadaşlık üzerine hizmet veren online tanışma ve arkadaşlık siteleri bulunmaktadır. Sitemiz olarak bizler de bugün sizlere Türkiye’nin en büyük ve Milyonlarca İnsan’ın yaşadığı Ankara Şehrimize özel sohbet odaları’nda sizler de keyifli vakit gecirmeniz için sizlere doğrudan ana sayfamz üzerin den sohbet hizmeti vermekteyiz. Tek yapmanız gereken öncelikle Google üzerin de sitemize giriş yapan kullanıcı ve ziyaretcilerimize öneri olarak sanal bir ortama giriş yapacağınızdan dolayı isterseniz kendi Ad ve Soyad özel bilgilerinizi yazmadan, tamamen sanal bir sunucu üzerin de takma isim nick (rumuz) kendi isteiğinizle bir takma isim kullanarak sizler de Ankara sohbet odaları’na giriş yapabilirsiniz. Burada çeşitli kanallarda bir çok kullanıcı görebilirsiniz. Bay ve Bayanlarla sizler de muhabbet kanallarımız üzerin de yazışabilir, ileriye dönük güzel arkadaşlıklar ve kalıcı dostluklar kurabilirsiniz.

Ankara’nın İlçeleri

Türkiye’nin en büyük ve modern Şehri olarak bilinen Ankara İl ve İlçeleri olarak sizlere hizmet verdiğimiz belli başlı İlçeler olarak liste halin de sizlere aşağıda paylaşılmıştır. Siz de Ankara’nın neresin de olursanız olun, kolaylıkla muhabbet odalarımıza giriş yapabilir, ve kendinize yep yeni İnsanlarla tanışabilirsiniz.
Ankara İlçeleri olarak sizlere; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere Çankaya, Çubuk, Elmada, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle olmak üzere 25 Adet Ankara’ya bağlı İlçelerimiz den sizlere bedava sohbet hizmeti vermekteyiz.
Ankara Hakkında Bilgi
16 Şubat 1924 Tarihinde çıkarılan sayılı yasa ile Türkiye de Ankara Şehremaneti kurulmuştur. Bu süre den sonra 1930 Yılında çıkarılan 1580 sayılı yasa ile yürürlükten kaldırılmıştır. 1580 sayılı yasa günümüze Kadar çeişitli değişiklikler geçirmekle birlikte bugünkü belediyelerin görev, yetki ve sorumluluklarını belirleyen temek kaynak olmuştur. 1936 yılına Kadar var olan Ankara ilçe Altındağ ilçesi kurulmuştur. Etimesgut 1968 yılına Kadar kaza olarak kalmış, daha sonra Ankara şehrine ait bir mahalleye dönüştürülmüştür. 1990 yılında ise ilçe olmuş belediye teşkilatı kurulmuştur. 1983’te bir grup yeni ilçe daha oluşmuştur. Önceleri Altındağ ilçesine ait olan Keçiören Çankaya’ya bağlı bir mahalle olan Mamak 1923’ten beri Kazan olan Gölbaşı ve daha evel bir kaza olan Sincan. Bu ilçelerden Sincan, 1988’de Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırları içine alınarak merkez ilçe konumuna getirilmiştir. 1984 yılında Yenimahalle’nin de ilçe olmasından sonra çmceleri birar kasaba olan Kazan 1987 de Akyurt, 1990’da ve Pursaklar 2008’de Ankara ilinin yeni ilçeleri olmuştur. Bu süreç içinde Ankara iline bağlı olan bazı bölgeler de ilden kopmuştur. 1989’a Kadar ile bağlı olan Kırıkkale ilçesi, 1989’da ve 3578 sayılı yasa gereğince ayrı bir il olmuştur. Şereflikoçhisar ilçese bağlı bir kasaba olan Ağaçören 1989’da çevresindeki köylerle birlikte bir ilçe olup Aksayar iline bağlanmıştır. Türkiye’nin Başkenti Ankara tamamen Türkiye’nin en büyük Şehir ve Üniversitelerin olduğu bir konumdadır. Türkiye Millet Meclisi ve Kızılay, Milli Piyango Dairesi’nin olduğu Ankara tamamen Turizm ve Ülkeye katkısı yönden bir çok Yabancı Ülkeleri geri de bırakmaktadır. Denizi olmuyan tek Şehir Ankara için kara Ankara limanı olmayan bacası tütmeyin talihsiz Ankara gibi espiri ve şakaların yapıldığı Ankara’ya özel en büyük sohbet ve Chat sitemize sizleri de bekliyoruz.

Ankara Sohbet Odaları

Sitemiz muhabbet odalarında sizler de kaliteli ve güzel seviyeli bir ortamda güzel paylaşımlar da bulunabilirsiniz. Tamamen sizlere güzel bir hizmet sunan sunucumuza odalarında sizler de 2 adet global kanallarımızda muhabbetlere katılabilirsiniz. Ana sunucumuzun resmi muhabbet ve arkadaşlık odaları olan sohbet ve chat odalarımızda sizlerde günün 7/24 Saat’i online bir şekil de Türkiye ve Avrupa da yaşayan gurbetci kızlarla ve erkeklerle Ankara’ya özel muhabbet odalarımızda yazışabilirsiniz. Dilediğiniz gibi muhabbet odalarımızda sizler de kendinize yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Sitemiz odalarında sizler de keyifli vakitler gecirebilmeniz için sizlere oyun ve radyo kanallarımızda güzel zaman gecirmeniz için oyun soru cevap oyun botlaırmızla diğer yarışmacı arkadaşlarımızla kıyasıya dolu yarışabilir, her Ay’ın sonunda 1’nci. gelen kullanıcımıza sitemiz yönetimi tarafından global kanallarımızda Operatör (@) yetkili ile ödül verilmektedir. Radyo kanalımızda sizlerde Müzik keyfini bizlerle yaşayabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük arkadaşlık ve sohbet platformumuza sizler de giriş yapmaya hazır mısınız?, o zaman hiç durmadan ana sayfamızda bulunan sohbet linkimize tıklayarak sizler de Ankara Chat odalarımıza gönül rahatlığıyla bağlanabilirsiniz. Herkese hoş ve seviyeli kaliteli sohbet’ler diliyoruz.

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.