nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Koç Burcu Hakkında Bilgi

admin | 27 Ocak 2015

Astroloji Kategorisindeki Yazı 351 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

resim yok

Koç burcu ateş gurubunda bulunan ve cinsiyeti erkek olan bir burçtur. 21 Mart – 20 Nisan tarihleri arasında doğanlar Koç burcu olarak kabul edilir. Üstün yetenekleri ise canlı ve hareketleri olmalarıdır.
Koç burcu insanları yeni girişimlere atılmayı ve atılımlarında cesaretli olmayı severler. Ayrıca öncülük, liderlik ve yol gösterici özellikleri de bulunmaktadır. Hayattaki amaçları ise başarıyı elde etmek. Koç burçları çok sabırsız oldukları için bu özelliklerini yenmeleri gerekiyor.
Koç burcunun uğurlu sayılabilecek günü Salı, uğurlu rengi kor kırmızı ve narçiçeği, uğurlu müziği ise hızlı tempolu şarkılar ve marşlardır. Koç burcunun en büyük rahatsızlıkları ise yanıklar, böbrek rahatsızlıkları ve baş hastalıklarıdır. Koç burcunun en iyi geçindiği diğer burçlar Aslan ve Yay burcudur.
Karakteristik Özellikler
Koç burcu insanları sen derece hareketli ve dinamik olmaları ile bilinirler. Hayatları ise istedikleri gibi gider. Bilime karşı ilgi duyarlar. Çünkü kesin ve net şeylerden hoşlanmaktadırlar. Ancak tepkilerinde ise net ve serttirler.

Koç Burcu Hakkında Bilgi

Koç Burcu Hakkında Bilgi

Koç burcu insanlarında ben duygusu vardır. Bir işe atılırken düşünmeden karar verebilir. Her şeyin açık olmasından yanadır. Bir düşüncenin saklanması Koç burcu insanlarına göre sahtekârlıktır. Dürüstlük, bağımsızlık Koç burcunun ana kaynaklarıdır. Koç burcu olanlar gereksiz şeylere kafa yormaz ve vakit harcamazlar.
Eğer yükselen burcunuz koçsa o zaman enerjik ve haraketli biri olduğunuz kesindir. Ayrıca işlerinizi halletmek için çok aceleci davranıyorsunuz.

Falı Gönderen : Snooker

BİR ÖNCEKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.