nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

İkizler Burcu Hakkında Bilgi

admin | 13 Şubat 2015

Astroloji, Genel Kategorisindeki Yazı 422 Kez Okundu, 4 Yorum Yapıldı.

resim yok

Doğum tarihi: 21 Mayıs – 21 Haziran

Grup: Hava ve pozitif

Burcun cinsiyeti: Erkek

Üstün yetenekler: Üstün bir zekâya sahip olmak

Özellik: Çevrenizdeki insanlara yardımcı olmak ve neşe saçmak

Amaç: Ünlü olmak, isim yapmak

Kötü huylarınız: Çok fazla konuşmak

Uğurlu gün: Çarşamba

Uğurlu renk: Sarı, gri, mavi

Uğurlu müzik: Modern batı müziği, hareketli parçalar

Uygun eş: Terazi, Koç, Aslan, Kova

Karakteristik Özellikler

İkizler burcu insanları algılamayı ve gözlemlemeyi çok fazla severler. Bu nedenle gözlem yaparak kendilerini tıka basa doldururlar. Ayrıca ikizler uyanık bir akla sahiptir. Sürekli olarak bir şeyleri merak eder ve yerlerinde duramazlar. Hızlı gerçekleşen bu zihinsel faaliyetler düşünce gücünden daha çok görmeyi ön plana çıkartır. Bu nedenle de sadece dünyadaki olaylara şahit olmak ister ve çok fazla hayal kurmazlar. Aynı anda birden fazla hayat yaşamak isterler. Diğer insanların düşüncelerini dinler ve yeni şeyler öğrenirler. Ayrıca diğer insanların deneyim ve tecrübelerinden de yararlanmak İkizler burcunun en önemli özelliklerinden bir tanesidir. Ancak hayatı çok hızlı yaşamaları onların gölgesi olabiliyor. Bu nedenle olaylara derinlemesine göz atmak yerine sadece yüzeysel olarak göz atabiliyorlar.

İkizler Burcu Hakkında Bilgi, Kısacası İkizler burcu İle İlgili Her Şey.

İkizler Burcu Hakkında Bilgi, Kısacası İkizler burcu İle İlgili Her Şey.

Yükseleniniz İkizler burcu ise o zaman entelektüel birisiniz demektir. Karşınızdaki insanla konuşurken aynı anda birçok şeyi düşünebilir ve her konuda karşınızdakine bilgi verebilirsiniz. Ayrıca zeki bir kafaya da sahipsiniz demektir.

Burcu Yollayan : Tarot

BİR ÖNCEKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.