nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Kasksız Yola Çıkmayın!

admin | 7 Aralık 2014

Genel Kategorisindeki Yazı 360 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

resim yok

Kasksız Yola Çıkmayın!
Motosiklet sürücülerinin duygularına tercüman olmak gerekirse, motosiklet kullanmak bir tutku ve özgürlüğü doyasıya hissettiren bir hobi. Çoğu insana göre motosiklet kullanmak her ne kadar tehlikeli olsa da, motor sürücülerinin aldığı keyif ve yaşadıkları özgürlük hissi, bazı tehlikeleri görmezden gelmelerine sebep oluyor. Bu keyfi doyasıya yaşamak için sürücülerin yapmaları gereken ilk ve en önemli şey, sürücü giysilerini ve koruyucu ekipmanlarını almak. Bu ekipmanların başında da kask geliyor.
Bir motosiklet sürücüsünün yaptığı herhangi bir kazada, aldığı zararı ve bu zararın bedelini belirleyici en temel ekipman kask. Ölümle sonuçlanan motosiklet kazaları incelendiğinde, sürücünün başında kaskının takılı olmadığı ya da kalitesi ve koruma yüzdesi düşük bir kask taktığını görülmekte. Kazalarda kafadan alınan darbeler, ne yazık ki ölüme sebep veriyor. Motosiklet kullanmak sizin için de bir keyifse, bu keyfi acıya dönüştürmeyin ve mutlaka –kısa mesafeli sürüşler olsa bile-kaskınızı takın. Bana bir şey olmaz demeyin! Motosiklet sürücüleri için tasarlanmış kıyafet ve koruyucu ekipmanlar her ne kadar pahalı olsa da hayatınızdan değerli değildir!

Sohbet.ORG - Kasksız Yola Çıkmayın!

Sohbet.ORG – Kasksız Yola Çıkmayın!

Makale : Admin

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.