nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Sohbet Sitelerinin Vazgeçilmezi Astroloji

admin | 23 Nisan 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 334 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

Sohbet Sitelerinin Vazgeçilmezi Astroloji

                Sohbet sitelerinin odak konularından biri olan astroloji pek çok kişinin ilgi alanındadır. Burçların anlamı ve etkisi geçmişten günümüze hala tartışılan bir konudur. Bazı bireyler bu anlamlara sonuna kadar inanırken bazıları da inanmazlar. Rus araştırmacılara göre burçları Hun-Karaçay Türkleri çıkarmıştır ve aslında 12 değil 36 tanedir.

Bazı Chat sitelerine göre burçlar hayatın amacını belirliyor. Koç burcunun amacı var olmaktır.  Boğa burcunun amacı huzuru bulmak ve onu korumaktır.  İkizler burcunun amacı hayret duygusuna erişmektir. Yengeç burcunun amacı kusursuz duyarlılıktır. Aslan burcunun amacı kendini ifade etmektir. Başak burcunun amacı kusursuzluk, terazi burcunun hedefi uyum, akrep burcunun amacı bilinçsizi bilinçliden ayırmaktır. Yay burcunun amacı hayatın anlamını keşfetmek, oğlak burcunun amacı insanın doğası ile toplumsal kimliğini birleştirmektir. Kova burcunun amacı bireyliğin geliştirilmesidir. Balık burcunun amacı kendini aşmak ve farkındalıktır.

Ayrıca bu sohbet sitelerinde dost düşman burçlar, burçların sevgi dili, burçların karaktere ve hayata etkileri, astrolojinin İslam’da yeri, hangi burç neyden korkar ve burçların yetenekli olduğu alanlar gibi başlıklar da bulabilirsiniz.

Makala : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.