nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Sohbet Odalarında İletişim

admin | 10 Temmuz 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 369 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

resim yok

Muhabbet etmenin ilk anlamı birisiyle iletişim halinde olma, konuşma durumudur. Fakat günümüz koşullarına baktığımızda, o kadar iş, okul, stres altındayız ki birileriyle sohbet halinde olmamız birkaç dakikayı geçmiyor belki de. Bu durum gittikçe insanlarda iletişim problemi haline gelmeye başlamıştır. Bunun farkında olan kişiler ise, birileriyle konuşma gereği duyduğundan iletişim halinde olmak istemektedirler. Bu yüzden sanal sohbet odaları türemiştir teknolojinin ilerlemesi ve içimize kadar girmiş olması yüzünden. Bir ev düşünün ki herkes akşamları internet başında. Böyle bir evde iletişim kopukluğu var demektir. O evde yaşayan bireylerde sanal chat odalarına gereksinim duyuyorlar. Hal böyle olunca bu platform git gide büyüyor ve yapabileceğiniz başka alternatiflerde ortaya çıkıyor. Örneğin, siteye kaydolduktan sonra siz de fark edeceksiniz ki sadece sohbet etmek için olan bir site değildir. Bunun yanı sıra, oyun oynamak, güncel haberler edinmek ve eğlence amaçlı fıkralar, bilmeceler, güldürücü şeyler yer almaktadır. Bunlardan yararlanmak için yapmanız gereken bir rumuz belirleyerek ve şifre oluşturarak siteye giriş yapmanızdır.

Makale : Admin

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.