nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

İnsanların İletişim Kaynağı Muhabbet

admin | 18 Temmuz 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 397 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

Teknolojinin günümüzde pek çok faydası olduğu gibi insanlarla tanışmamızda, konuşmamızda da büyük faydası vardır. Belki zaman zaman internet üzerinden konuşur bu durumdan keyif alır ve arkadaş oluruz. Bunun için arkadaşlık sitelerinden tanıştığımız kişiyle muhabbet etmek bize iyi gelebilir.
Tanışıp kaynaştığımız insanların iyi niyetli olduğunu bilirsek onlarla görüşmek daha fazla konuşmak isteriz. İnternetten başlayan arkadaşlığı daha samimi bir hale getirebiliriz. Belki buluşuruz ve bu arkadaşlık dostluğa dönüşebilir. Teknoloji bizlere dostluk kurmak alanında da çok faydalar sağlıyor. İnsanları en çok mutlu eden kendilerini anlayan bir arkadaşıyla chat yapmak, dertleşmektir. Konuşmanın merkezi dilden ziyade gönüldür. İlk önce insan karşısındakine gönülden ısınır daha sonra diline dökülür. İşte insan iletişimi ve dostluğu bu yüzden çok önemlidir.
Pek çok internet sitesi de bu yüzden vardır. Bizi birbirimizle kaynaştırmak tanıştırmak için sohbet siteleri mevcuttur. İnsanlar kendilerini yalnız hissettiği zaman ya da yeni arkadaşlıklar edinmek istedikleri zamanda bu sitelere ihtiyaç duyarlar. Hem insan iletişimimiz hem de sosyal çevremiz açısından güzel olan bu siteler yeni dostluklar kurmamız için de gereklidir.

Sohbet.ORG - İnsanların İletişim Kaynağı Muhabbet

Sohbet.ORG – İnsanların İletişim Kaynağı Muhabbet

Makale : Admin

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.