nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Chat Yapmak

admin | 30 Temmuz 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 521 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

Dostlarınızla sohbet etmek için bir platform olan bu siteye, gönül rahatlığıyla girebilir, istemediğiniz kişilerle iletişim halinde olmadan rahatça sohbet edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise, kendinize bir rumuz (takma isim) edinerek ve kendinize bir şifre belirleyerek dilediğiniz zaman chat odalarında yer alabilirsiniz. İnsanlarla belli konularda tecrübelerinizi paylaşarak, bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Sizin isteğinize göre görüntülü konuşma imkanı da bulunan bu siteye giriş yapmanız oldukça kolay. Hiçbir ücretlendirmeye dahil olmadan, tamamen internet üzerinden online bir şekilde muhabbet ediyor olacaksınız. Muhabbet etmek dışında yapabileceğiniz farklı şeylerde vardır. Bunlar blog şeklinde yazılarınızı sitede yayınlayabilir ve diğer kişilerin bunları görmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında İslami sohbet adı altında bulunan butona tıklayarak, dini bilgi aktarımı yapabilir ve ya bilmediğiniz bilgilerle aydınlanabilmeniz mümkündür. Bilmediğiniz konularla ilgili ya da tartışmaya açık konular hakkında, fikir alış verişi yaparak başka kişilerin bu konular hakkındaki bilgilerinden, yorumlarından faydalanmış olacaksınız.  Dini ayetler yorumlara oldukça açık cümlelerdir, bu cümlelerin yorumlarını başka kişilerden duymak, sizin ufkunuzu genişletmeye yarayacaktır.

Sohbet.ORG  -  Chat Yapmak

Sohbet.ORG – Chat Yapmak

Makale : Admin

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.