nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Koç Burcu Hakkında Bilgiler

admin | 9 Şubat 2015

Astroloji, Genel Kategorisindeki Yazı 489 Kez Okundu, 4 Yorum Yapıldı.

resim yok

En aceleci burç olan koç burcu yönetici niteliklere sahip bir burçtur. Ayrıca burçlar kuşağının en hareketli burcu olan koç burcunu yerinde tutmak imkansızdır. Bu burcun en önemli özellikleri arasında açık sözlü olması yer almaktadır. Koç burcu insanı düşündüğünü saklamadan söyleyen dobra bir kişiliğe sahiptir. Koç burcu özellikleri arasında birçok insanın sevmediği özellik de bazen açık sözlülüktür. Koç burcu insanı aceleci olması yüzünden önce hareket eder ve sonra düşünmeye başlar. Bu nedenle koç burcu insanının yaşadığı pişmanlık sayısı da oldukça fazla olabilir. Ayrıca koç burcu insanı tam bir inatçıdır. Bunun yanı sıra yaratıcı fikirlere sahip ancak kolayca sıkılabilen bir yapıya da sahiptir. Sürekli yeniliklere açık olduğu için ilgisinin anında dağılması da normal bir durumdur. Ancak sürekli teşvik edilirse ilgisini kolayca birnoktada toplayabilir.

Koç Burcu Hakkında Bilgiler. Sohbet.ORG

Koç Burcu Hakkında Bilgiler. Sohbet.ORG

 

Koç burcu insanı eğer isterse kolayca insanların akılını oyalayabilir. Bu sayede insanların dikkatini de istediği yöne çekerek insanların bir şeyleri unutmasını sağlayabilir. Koç burcu özellikleri arasında ben merkezli düşünce de vardır. Bazen koç burcu insanı herkesten önce kendini düşünebilir. Yine de koç burcuna karşı gelen kişilerin pek şansı yoktur. Koç burcu insanı hemen kızabilir ve karşısındaki insanı kolayca bozabilir. Elbette haklı ve haksız zamanları olur ancak bu kızgınlıklar dönemsel olarak da meydana gelebilir. Yine de koç burcu insanı sevecen ve zararsızdır.

Burç : Ali

 

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.