nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Acı Gerçek Bir Aşk Hikayesi

admin | 14 Mayıs 2016

Aşk Hikayesi Kategorisindeki Yazı 287 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

Sohbet.ORG sitemiz üzerin de bundan sonra sizler de hem real hem de sanal alem de başınızda geçen gerçek Aşk hikayelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sıradaki hikayemiz iki çift gençin birbirlerini deli gibi sevipte birbirlerine bir türlü açılamadıkları bir gerçek aşk hikayesini sizlerle paylaşıyoruz.
Acı Bir Aşk Hikayesi
Onca yıldır birlikte okudukları halde, lisenin mezuniyet balosunda ilk defa konuştular. Öyle büyüleyici bir güzelliği vardık ki; Eda’nın Demir’in konuştuklarına konsantre olmakla güçlük çekiyordu. Çünkü gözünü Demir’in gözlerin den alamıyordu. Okulda gördüğünde de her zaman başını döndürmüştü bu kiz. Alimli, asil, gururlu bir duruşu vardı. Kumral teni, dümdüz saçları, yosun yeşili gözleri, düz ve haffi kalkık, ince bir burnu, pembe dolgun dudakları ona masum, çocuksu ve aynı zamanda müthiş bir dişi hava veriyordu. Boyu ortalamanın üzerindeydi ve incecikti. Yürüdüğü zaman bir kuğu edası ile süzülüyordu sanki. Küçük yaşlardan itibaren bale yapmış olmasının etkisi hareketlerine ve duruşuna yansıyordu olduğu gibi. Demir de Okul’un en popüler erkeği olarak, bronz tenli, simsiyah saçlı, koyu mavi gözleri, sert hatlari olan, geniş omuzları ve uzun boyu ile güçlü, yapılı bir gençti. Eda’nın da dikkatini çekmişti ama egolari onca Yıl aralarında bir diyalogun geçmesine engel olmuştu. İkisi de ilk adımı atmaya konusunda diğerinden medet umuyordu.

gerçek aşk itirafları

gerçek aşk itirafları

Baloda yenilen Demir oldu, çünkü o gece Eda bir başkaydı. Artık bu oyunu daha fazla devam ettiremeyeceğini hissetti genç Adam. Balondan sonra onu bir daha göremeyecek olma riskini göze alamazdı.Duymuştu Eda Üniversiteyi İsviçre’de okuyacaktı. O gece balonun yapıldığı büyük otelin bahçesinde sabaha Kadar konuştular. Meğer paylaşacak öyle çok konuları, o Kadar ortak noktaları varmiş ki. Ruh ikizleri tabirine birebir uyuyorlardı her halleriyle. Öyle yoğun hisler sarmıştı ki ikisini de birbirlerinin gözleri önünde ama hiçbir iletişim olmadan geçen onca yıla üzülmediler bile. Geleceği birlikte geçireceklerinden emin olarak birbirlerine sarıldılar. Öylece kalakaldılar saatlerce. Ve sabahın ilk ışıklarıyla birlikte, evlerine gidip ailelerine müjdeyi vermek üzere ayrıldılar.

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.