nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Seviyorum

Manolya | 29 Mayıs 2016

Aşk Hikayesi Kategorisindeki Yazı 623 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

Bende bugün içim de geçenleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Henüz İlk okul da Ceren adında bir aynı sınıfta okuduğumuz bir arkadaş vardı. Aynı mahalle de oturuyorduk. Evlerimizin pencereleri bir birine bakıyordu. O denli yakındık birbirimize. Ama o sıralar Ceren benden yaşca ufaktı. İlk okul bittik sonra, yine aynı mahallenin orta okul mektebine beraber gitti. Derken Ceren biraz büyümüşti ben 14 Ceren 11 yşaındaydı. Orta okul dan sonra yine şans eseri Lise’yi de yine aynı Mahalle de ve aynı sınıfta okuduk. Ceren büyümüştü bende olgun bir genç olmuştum. Artık erngeliğin verdiği rahatlıkla Ceren ile daha rahat konuşuyor eve ve okula beraber git gel yapmaya başladık. Bir gün Ceren’i okul sonrası pastahaneye davet ettim. Kendisi de gülümseyerek bu teklifim karşısında şaşırmıştı ama kabul etmişti. Hafif bir utangaçlık sezmiştim kendisin de ikimizde bunlara alışık değildik ama her başlangiç bir adım öne gitmek demek oluyor. Neyse okul çıkışı sonrası Ceren ile birlikte bişiler yemeye içmeye pastahaneye gittik, kalbim duracaktı nerdeyse heyecandan dolayı. Ceren de aynı şekil de çok heyecanlıydı. Göz kapaklarından ve yüzünden ifadelerle bunu belli ediyordu. Neyse pastahaneye oturduk içeçek sonrası artık kendisine yavaş yavaş açılmaya başladım. Kendisinden hoşlandığımı şayet kalbinde bana yer varsa bir ömür boyu seni seveceğimi kendisine şöylemeiştim. Ceren de ilgisiz değildi bu aşkımıza önce okulumuzu bitirelim daha sonra durumu ailelerimzie her iki tarafa bildirelim diyerekten pastahaneden mutlu ve güzel bir şekil de kalkmış olduk. Okulumuzu bitirdik Ceren Hemşire ben ise Memur olarak bir özel firmada çalışmaya başladık. Ceren’ın babası polis memuru görevi yapmaktaydı. Tayinleri çıkınca Ceren de aynı şehir den ayrılmak zorunda kaldı. Bu Aşk normalde ölümsüz olacaktı, ama ailelerimizin okul zamanda daha erken demelerı ve karşı gelmeleri yüzünden bir aşk mutsuz bir şekil de bitmiş oldu bu bana çok açı gelse de hala Ceren’i unutmadım ve hala çok seviyorum.

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.