nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Sohbet Etmenin En Güzel Tarafı

admin | 19 Aralık 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 341 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

Sohbet etmenin en güzel tarafı insanların birbiriyle bir şeyler paylaşmasıdır. İlişkiler sohbet ederek ve konuşarak gelişir. Sohbet etmek kişi için bir ihtiyaçtır. Uzun süre yalnız kaldıysak ve kimseyle konuşmadıysak sohbet etme ihtiyacı hissederiz. İşte bu zamanlarda kendimizi yalnız hissettiğimizde ve çevremizde kimse yoksa arayacağımız ilk şey biriyle konuşmaktır. Bu noktada sohbet siteleri devreye girer. Tanımadığımız insanlarla sohbet edebilmek konuşma isteğimizi bastırabilir, hatta hoşumuza bile gidebilir.
Sohbet ortamlarında çekingen olan çabuk kaynaşamayan insanlar asosyal insanlardır. Asosyal insanların sohbet odalarında ve sanal ortamlarda daha girişken olup konuşması bilinen bir gerçektir. Çekingen insanlar için çok büyük bir şans olan sohbet odalarında kişi kendini rahat hisseder. Sözlü iletişimde zorlanan bireyler kendilerini yazarak ifade etmeyi sever. Sohbet odalarında gerçekleşebilen bu durum kendini konuşarak ifade edemeyen insanlar için çok uygundur. Onlar için ayrı bir sosyal dünya haline dönüşen sohbet odaları, her türden insana açıktır. Bu sayede Türkiye’nin her yerinden sohbet etmek için gelen insanlar aynı ortamda bulunabilir.

Sohbet.ORG - Sohbet Etmenin En Güzel Tarafı

Sohbet.ORG – Sohbet Etmenin En Güzel Tarafı

Makale : Admin

 

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.