nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Sohbet Safhası

admin | 2 Mayıs 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 332 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

resim yok

Türkiye’nin en eski sohbet sitelerinden biri olan sitemizde özlemini çektiğiniz gerçek dost sohbetleri ortamını bulabilirsiniz. İster eski tarz ister yeni tarz sohbet ortamlarında yapabileceğiniz sohbetler ile saatlerin nasıl geçtiğinin farkına varmayacaksınız. Aynı zamanda islami sohbet de yapabileceğiniz sitemizde rumuzunuz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra islami sohbet bölümüne geçip ordan sohbet etmek istediğiniz başka rumuzlara istek gönderebilirsiniz. Böylelikle İslam hakkında derin sohbetlere dalabilir kafanıza takılan her türlü İslami konu hakkında da chat yapmakta olduğunuz kullanıcıdan detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Chat yapmanın dışında eğlenceli bir kısım olan bilmeceler ve cevaplar bölümünden ise sizi hem düşündürecek hem de yüzünü güldürecek fıkra, bilmece gibi kısa yazılara ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sağlık başlığı altında ulaşabileceğiniz güncel yazılar ile de sağlığınıza katkısı dokunacak bilgilere ulaşabilirsiniz. Teknoloji başlığı altında bulunan yazılar sayesinde de en teknolojik ürünler hakkında çeşitli ve detaylı bilgiler alabilme imkanına sahipsiniz. Yemek yapmayı sevenler ve yemek bilgisini arttırmak isteyenler için değişik yörelere ait çeşitli yemeklerin tairflerine ulaşıp sofralarınızı zenginleştirebilirsiniz

Makala : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.