nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Haydi, Muhabbet Edelim

admin | 13 Haziran 2014

Sohbet Paylaşımı Platformu Kategorisindeki Yazı 328 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

resim yok

Günümüz teknolojisi bize pek çok faydalar sağlamaktadır. Bunlardan bir tanesi de arkadaşlık siteleri bizim yepyeni arkadaşlıklar kurmamızı sağlar. Bunun için ve birçok alanda hizmet veren sohbet.org sitesi hem can sıkıntımızı gideriyor hem de bizlere yeni bilgiler edinmemizi sağlıyor. Sitede pek çok kategori olduğu gibi oyunlar kategorisi de mevcut. Bu kategoride; şişeyi vurma oyunu, uçan panda oyunu, buzlu drift oyunu, iyi canavarcık oyunu, ben atarım futbol oyunu, ağır nakliyat oyunu gibi pek çok oyun vardır. İstersek buradan istediğimiz oyunu oynayabilir istersek de sohbet edebiliriz.
Siteden istediğimiz odaya girip kendi belirlediğimiz kişi ya da kişilerle chat yapabiliriz. Site günümüz teknolojisinin yeniliklerini de bizlere sunmaktadır. Bu yenilikler hakkında bizlere bilgi veren site sürekli güncellenmektedir. Siteye bir kullanıcı adıyla giriyoruz, varsa şifremizi de belirledikten sonra muhabbet edebiliriz. Güncel konular kategorisinin dostlar sohbet etmeyi sever kısmında bizlere bu sayfadaki kategorileri açıklar. Makalenin sonuna bir cevap yazabilirsiniz. E-posta adresiniz hiçbir şekilde yayınlanmaz. Yıldız işareti olan yerleri doldurmanız (isim, e-posta) gerekir. Daha sonra site hakkında istediğiniz yorumu yapabilir ve istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

 

Makale Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.