nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Bir Aşkın Büyüklüğü

admin | 14 Mayıs 2016

Aşk Hikayesi Kategorisindeki Yazı 117 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

Bir Aşk Hikayesi

Bir zamanlar, bütün duyguların üzerinde yaşadığı bir ada varmış: Mutluluk, Üzüntü, Bilgi ve tüm diğerleri, Aşk dahil. Bir gün adanın atmakta oldupu duygularla haber verilmiş. Bunun üzerine hepsi adayı terk etmek için sandallarını hazırlamışlar.

Aşk adada en Sona kalan duygu olmuş. Çünkü mümkün olan en son ana kadar beklemek istemiş. Ada neredeyse battığı zaman, Ask yardım istemeye karar vermiş. Zenginlik, çok büyük bir teknenin içinde, geçmekteymiş. Aşk, ”Zenginlik, beni de yanına alır misin?” diye sormuş.

Zenginlik, ”Hayır, alamam. Teknemde çok fazla altın ve gümüş var, senin için yer yok.” demiş. Aşk çok güzel bir yelkenlinin içindeki Kibir’den yardım istemiş. ”Kibir, lütfen bana yardım et!”, Kibir ”Sana yardım edemem, Aşk. Sırılsıklamsin ve yelkenimi mahvedebilirsin.” diye cevap vermiş. Üzüntü yakınlardaymış ve Aşk yardım istemiş. ”Üzüntü, seninle geleyim.” Üzüntü, ”Öf Aşk, o kadar üzgünüm ki, yanlız kalmaya ihtiyacım var.”demiş.

huzunlu aşk hikayesi

huzunlu aşk hikayesi

Mutluluk da Aşk’ın yanından geçmiş; ama o kadar mutluymuş ki Aşk’in çağrısını duymamış. Aşk, birden bir ses duymuş. ”Gel Aşk! Seni yanıma alacağım…” Bu Aşk’tan daha yaşlıca birisiymiş. Aşk o kadar sanşlı ve mutlu hissetmis ki, onu yanına alanın kim olduğunu ögrenmeyi akıl edememiş.

Yeni bir kara parçasına vardıklarında, Aşk‘a yardım eden yoluna devam etmiş. Ona ne kadar borçlu olduğunu fark eden Aşk, Bilgi’ye sormuş: Bana yardım eden kimdi?  Bilgi; ”O Zaman’di” diye cevap vermiş. ”Zaman mı? Neden bana yardım etti ki?” diye sormuş Aşk.

Bilgi gülümsemiş: ”Çünkü sadece Zaman Aşk’ın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir” demiş.

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.