nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Hadise ve Hakan Baş Aşkı Sona Erdi

admin | 18 Ocak 2015

Genel Kategorisindeki Yazı 375 Kez Okundu, 3 Yorum Yapıldı.

resim yok

Hadise ile Hakan Baş arasında yaşanan Sürpriz aşk yine sürpriz bir şekilde sona erdi. Gazetecilerden köşe bucak kaçan ve iş yoğunlukları nedeniyle birbiri ile sık olarak görüşemeyen çiftin arası da son günlerde soğumaya başlamıştı.
İddialara göre Hakan Baş iş için Miami’ye gittiği zaman eski sevgilisini burada görmüş ve ikili bir yere oturarak kahve içmişlerdi. Bu durumu duyan Hadise ise duruma çok fazla sinirlenerek ayrılma kararı aldı.
İkilinin aşk yaşadığı iddiaları gündeme bomba gibi düştükten sonra Hadise ve Hakan Baş sık sık birlikte görüntülenerek objektiflere poz veriyorlardı. Ancak son zamanlardaki iş temposu bir hayli yükselen Hakan Baş, Hadise ile çok sık görüşemeyince bu duruma Hadise sinirlenmiş ve ikilinin arası da açılmaya başlamıştı. Ancak Hakan Baş’ın eski sevgilisi ile kahve içmesi bardağı taşıran son damla olmuş gibi görünüyor. Artık ne Hadise ne de Hakan Baş bir araya gelmiyorlar. İkili şuan sesiz olsa da gündeme düşen bu bomba gibi iddia sonrasında hem Hadise’de hem de Hakan Baş’tan bir açıklama yapması bekleniyor.
Ortaya atılan bir diğer iddia ise Hakan Baş’ın eski sevgilisi ile yeniden aşk yaşamaya başlaması ve Hadise’nin bu duruma oldukça sinirlenmesi. İkilinin kahve içerken ki samimiyetleri de bu iddiaları güçlendiriyor. Ne olacağınız ise önümüzdeki günler gösterecek.

Sohbet.ORG - Hadise ve Hakan Baş Aşkı Sona Erdi

Sohbet.ORG – Hadise ve Hakan Baş Aşkı Sona Erdi

Makale : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.