nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Kadınların Zayıflama Yaşı

admin | 21 Şubat 2011

Sağlık Kategorisindeki Yazı 288 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

Kadınlar arasında yapılan bir araştırmaya göre belirli bir yaşın üzerine çıkan kadınların kilo vermesi önceki zamanlarına göre çok daha zor hale geliyor.

Araştırmaya katılan 3,000 kadın arasında yapılan incelemeye göre 28 yaşını geçen kadınlarda kilo vermek öncesinde olduğundan çok daha zor olduğu tespit edildi.

Ayrıca bu araştırmaya katılan kadınlardan %40’ı bunun iradenin gücüyle ilgisi olduğunu savunurken %64’ü ise kilo vermek için uygun bir yaş olduğunu düşünüyor.

Yapılan araştırma 30 yaş üzeri kadınları kapsadığı için, uzmanlar en uygun yaşın 28 olduğunu tahmin ediyor.

Yaşın 28 olması Vücudun hala kendini yenileyebildiği ve metabolizma hızının tam olarak yavaşlamaya başlamadığı bir yaş olduğu için kilo vermek için daha uygun bir yaş olarak karşımıza çıkıyor.

Sonuç olarak zaman kaybetmeden yaşınızın kıymetini bilmeli ve beslenmenize dikkat etmelisiniz. Unutmayın, yağlar ve kilolar vücudunuzda yerleştiğinde ileriki bir zamanda onlardan kurtulmak sandığınızdan çok daha zor olacaktır.

Milliyet

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.