nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Diyarbakır Sohbet Odaları

admin | 10 Ocak 2019

Sohbet Odaları Kategorisindeki Yazı 4623 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

Diyarbakır şehri üzerine sizlere üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de vermiş olduğumuz seviyeli ve kaliteli chat odalarımıza artık sizler de Google üzerinden çok kolay bir şekil de sitemize giriş yapabilirsiniz.

Öncelikle sizlere Diyarbakır şehri hakkında kısa bilgiler sunmak istiyoruz. Sizler de bizlere daha faydalı ve detaylı bilgiler sunmak isterseniz bu konumuz altında yorumlar da bulunarak sitemize giriş yapan gerekse, Diyarbakır ve yöresindeki insanlar hakkında daha geniş bilgi sahibi olabilecekler.

Diyarbakır Hakkında Genele Bilgi

Diyarbakır Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan, Dünya’nın en eski şehirlerinden biri olan Diyarbakır’a ev sahipliği yapan tarihi bir ildir. Bir çok medeniyetleri ve tarihi güzeliğiyle Güneydoğunun Paris’i olarak adlandırılan Diyarbakır bir çok tarihi ve turistlik kültürlere sahip medeniyler şehri olarak bilinmektedir.

Diyarbakır’ın önemli yerleri: Diyarbakır Kalesi: Burada bulunan Surların uzunluğu 5,5 km, yüksekliği 10-12 metre, kalınlığı 3 – 5 metredir. Cin seddinden sonra en büyük sur olma özelliğini taşımaktadır. Dicle vadisi burada bulunmaktadır. Aynı şekilde Malabadi köprüsü ile Diyarbakır çok meşhur bir şehrimiz olarak bilinmektedir. Malabadi Köprüsü tamamen buram buram tarihimize ışık tutan köprülemizin başında gelmektedir. Bu köprü Akkyonulular zamanından kalma bir tarih köprüsüdür. Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde bulunmaktadır. Dicle köprüsü, Haburman köprüsü diğer meşhür köprülerdir. Diyarbakır da bir çok tarihi çeşme ve el sanatları bulunmaktadır. Bir çok kilise ve medreselerin yer aldığı bu tarihi şehrimizde her gün binlerce turist ve yerli insanlar bu şehrimizi ziyaret etmektedir. Diyarbakır ticari ve spor alanında genişlemiş bir şehrimiz olarak halk geçimini genellikle ticaret yada petrol benzin tekel gibi ürünlerde elde etmektedir. Bir zamanlar eşkıya ve kaçakcılığın çok yaşandığı bu tarihi şehrimiz artık günümüz de bir çok Avrupa şehrine örnek olarka gösterilmektedir. Diyarbakır’ı bugüne kadar görmediyseniz muhakkak sizlere tavsiye ediyoruz, tarihi yönden gezmenizi öneriyoruz, emin olun çok farklı ve yöresel zenginliklerin mahalel yemeklerin meşhur olduğu bu şehrimizi çok beğeneceksiniz. Evet değerli Diyarbakır ve çevresi şehir il,ilçeler den sitemize giriş yapan Bay ve Bayan kullanıcılarımıza sizlere kaliteli bir ortamda sohbet etmenizi sağlamak amacı ile bu sitemiz açılmıştır. Diyarbakır sohbet odalarımıza sizler de giriş yapmanız çok kolay. Öncelikle Google arama motoru üzerinden sitemize giriş yapan kullanıcılarımız kendinize bir takma isim (nick – rumuz) alarak sizler de ana sayfamızda bulunan sohbet’e giriş butonuna tıklayarak chat odalarımıza çok kolay bir şekil de giriş yapabileceksiniz.

Diyarbakır muhabbet odalarımıza sizlere vermiş olduğumuz başlıca sohbet ve diyalog felsefe kanallarımız sırası ile: #Sohbet, #Oyun, #Radyo, #Diyarbakırsohbet ve #Muhabbet odaları olarak sizlere ücretsiz ve üyeliksiz bir şekil de hizmet sunmaktayız. Her yaşa uygun chat odalarımızda sizler de kendinize yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Sitemize diğer istek iletişim ve önerileriniz için bizlere sunucumuzun genel yardım kanalları olan #OperHelp ve yardım odalarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz mobil cep telefonlarınız ile muhabbet odalarımıza katılım sağlyabilirsiniz. Sitemiz tamamen mobil ve android destekli olup sizlere bu doğrultuda hizmet sunmaktadır.

Mobil sohbet odaları

Mobil sohbet odaları

Türkiye’nin ve Avrupa’nın Güneydoğu ve Anadolu’nun en iyi ve seviyeli eğlence ve arkadaşlık sitesi olarak sizlere bugüne kadar en iyi şekil de hizmet sunan sohbet.org bundan sonra bütün şehir ve ülkelerin sohbet tanımını burada yapmaya devam edecektir. Sizlerden tek dileğimiz ve isteğimiz lütfen sunucu odalarımızda diğer kullanıcılarmıza karşı saygılı ve dürüst olmanız, argı, küfür ve reklam gibi eylemler de bulunmamanızı sizler den rıca ediyoruz. Herkese hoş ve kaliteli dostca muhabbet’ler diliyoruz.

 

BİR ÖNCEKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.