nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Adana Sohbet Odaları

admin | 27 Mayıs 2018

Sohbet Odaları Kategorisindeki Yazı 1044 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

Türkiye’nin en kaliteli ve seviyeli muhabbet sitesi olarak sizlere daha önceden olduğu gibi vermiş olduğumuz Şehir ve Ülke İl İlçe tanıtımlarımıza bugün de sizlere Adana şehrimizin en iyi ve güzel kaliteli chat odaları hakkında genel bilgilendirme yapacaz.
Adana Sohbet Odaları
Adana sohbet kanallarımıza öncelikle ilk defa sitemize giriş yapan siz değerli ziyaretcilerimize sitemizin muhabbet odalarına nasıl bağlanacaksınız öncelikle onun için kısa bir anlatım yapalım. Daha sonra Adana şehrimizin tarihçesi ve turizm ile ilgili genel bilgilendirme yapalım.
Google arama motoru üzerinden sitemize giriş yapan yada Adana sohbet yazarak sitemize bağlanan siz değerli kullanıcılarımız, sitemizin ana sayfasında bulunan ekran yüzünde anlaşılacağı gibi öncelikle chat odalarımıza giriş yapmanız ve sizi temsil edecek bir takma isim nick (rumuz) almanız yeterli olacaktır. Ana sayfamızda bulunan sohbet odalarına giriş bağlantı kısmından sizi temsil edecek kendi isminiz de olur yada lakap sizi temsil edecek bir nick name rumuz alarak üyeliksiz ve ücretsiz bir şekil de Adana chat odalarına çok kolay bir şekil de bağlanabilirsiniz. Herhangi bir üyelik yada ücret gerektirmeden doğrudan chat kanallarımıza giriş yapacaksınız.
Adana Chat Odaları
Sizlere sunucumuzda bulunan genel muhabbet kanallarını sıralamak gerekirse öncelikle ilk giriş yaptığınızda #Adanasohbet, #Sohbet, #Chat, #Oyun, #Yarışma ve #Bulmaca gibi 3 ayrı kanallara giriş yapabileceksiniz. Burada genel muhabbet ve arkadaşlık bilgi paylaşım diyalof felsefe genel kültür ve arkadaşlık global kanalımız #Adanasohbet ve #Chat odalarımızdır. Sohbet keyfinin yanında canınız sıkılmasın diye birbirinden güzel soru cevap oyun kanallarımızda diğer yarışmacı arkadaşlarımızla sizler de oyun kanallarımızda giriş yaparak çekişmeli ve bir o kadar da eğlenceli yarışmacı diğer insanlarla oyunlar oynuyabilirsiniz. Bunların yanında sunucumuzun sizlere 7/24 kesintisiz bir şekil de sunmuş olduğu radyo müzik keyfi ile günün her dakikasında eğlenceğiniz ve keyif alabileceğiniz en iyi sohbet odaları sitesi olarak sizlere en iyi şekil de hizmet sunmaktayız. Radyo kanalımızda sizler de en güzel hit müzik parçaları dinliyebiler, dilediğiniz zaman eş, arkadaş dost ve sevdiklerinize istek parçalarda bulunabilir, hoşuna giden müzikleri Dj arkadaşlardan isteyerek sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.
Adana chat odalarımıza bir diğer giriş de mobil cep telefonlarınız sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Mobil destekli yazılı muhabbet kanallarımıza dilediğiniz zaman cep telefonlarınız dan çok kolay bir şekil de bağlanabilirsiniz.
Akdeniz bölgesinde yer alan Adana’nın Kuzeyinde Kayseri, doğusunda Kahramanmaral ve Osmaniye, batısında Niğde ve Mersin, güneydoğusunda Hatay illeri bulunmaktadır. Sıcak bir şehir olan Adana Türkiye’nin en büyük ve gelişmiş genellikle hem sanayi hem turizm yönden ülke ekonomisine çok büyük katkıları olan güzel bir şehrimizdir. Adana Kebap Adanaya özel en çok tercih edilen ızgara çeşidir. Yaz ve kış ayları genellikle sıcak geçmektedir.
Adana İlçeleri Şehirler Sohbet
Çukurova, Tufanbeyli ilçesi, Ceyhan İlçesi, Kozan, Feke, Saimbeyli, Yumurtalık, İmamoğlu, Pozantı, Seyhan, Aladağ, Karisalı, Karataş ve Yüreğir İlçeleri olarak Adana muhabbet odalarımızda seviyeli bir şekil de sizlere hizmet sunmaktayız. Türkiye de genellikle Adana chat siteleri üzerine hizmet veren diğer yazılı dost siteler olarak adanasohbet.com, adanasohbet.org, adanachat.net, adanasohbet.net, ve adanachat.org gibi Adana yöremize ait yazılı arkadaşlık sitelerine de göz atabilirsiniz. Bu siteler sizlere Bay ve Bayan yeni insanlarla tanışmanız ve arkadaşlık kurmanız için ücretsiz hizmet veren diğer chat siteleridir. Sizler de Adana muhabbet odalarımıza bağlanarak seviyeli ve güzel vakitler geçirebilirsiniz.
Adana Sohbet Genel Kanal Kurallarımız

* Sitemize giriş yapan kullanıcılar, odalarımızda küfür, kötü söz argo gibi kelime ve eylemlerde bulunmaları yasaktır.
* Kişilere ait özel bilgileri (ad soyad) telefon, skype, facebook ve twitter gibi kişisel ev iş yeri adreslerini vermek ve dağıtmak, ikinci ve üçüncü kişilerle paylaşmak yasaktır.
* Zararlı saldırıda bulunacak proğramlar saldırı scriptleri bot clone invite gibi proğramlar kullanmak.
* Kanal odalarımızda telefon ve benzeri numaralar dağıtmak. Skype facebook gibi bilgileri istemek ve dağıtmak.
* Diğer kullanıcıları rahatsız etmek, ortamı bozacak hareketlerde ve boş muhabbet yapmak.
* Sitemiz odalarında başka sitelerin reklamını yapmak site aleyhinde kötü karalama yapmak yasaktır.
* Bay ve Bayan kullanıcılara sözlü yada yazılı hakaret saldırıda bulunmak yasaktır.
* TC Devleti yasa ve kurallarına aykırı hareket etmek, din, dil, ırk mezhep ayrımcılığı ve siyasi propaganda yapmak yasaktır.
Yukarıdaki kurallar sizlerin daha iyi ve güzel temiz bir ortamda en iyi şekil de keyifli muhabbet yapmanız içindir. Bu kurallara uymuyan kullanıcıların ip adresleri banlanıp (süresiz) yasaklanıp, siteye girişleri engellenmektedir.
Diğer istek şikayet ve yardım bildirimleriniz için bizlere sunucumuzun genel #Operhelp ve #Yardım kanallarımızdaki kanaldaki yetkili arkadaşlarımıza baş vurabilirsiniz.

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.