nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

İslami Dini Sohbet

admin | 15 Haziran 2016

Sohbet Odaları Kategorisindeki Yazı 557 Kez Okundu, 6 Yorum Yapıldı.

İslami Dini Sohbet

İslami ve dini sohbet odaları olarak sizlere kaliteli ve seviyeli bir ortamda bedava islami muhabbet hizmeti sağlıyoruz. Sitemiz odalarında sizler de tamamen güzel ve iyi bir islami sohbet platformunda diğer kullanıcılarımızla karşılıklı bir şekil de güzel paylaşımlar da bulunabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi islami konular üzerin de paylaşım yapabileceğiniz islami sohbet odalarımıza sizler de kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz. Sohbet sayfamız üzerinde muhabbet etmek istiyen tüm Müslüman kardeşlerimizi aynı global bir ortam ve kanalda bizler de islami ve dini konular üzerinde sohbet ve tartışmaya davet ediyoruz. Sitemiz tamamen seviyeli bir ortam üzerine kurulmuş ve bu doprultuda sizlere hizmet vermektedir. Siyasi içerik ve konular üzerinde asla tartışma ve bilgi paylaşımı yapılmaz. Sunucumuz tamamen sizlere bedava ve ücretsiz bir şekil de hizmet vermektedir. Dini ve islami muhabbet odalarımıza sizler de kolay bir şekil de giriş yapabilirsiniz. İslami muhabet odalarımız hakkında biraz sizlere ön bilgiler sunmak istiyoruz.

islami dini sohbet odaları

islami dini sohbet odaları

Sunucumuz odalarına girişte karşınıza bir çok otomotik giriş oto join kanal listesindeki tüm global kanallar karşınıza çıkacaktır. Sunucumuzun ana global muhabbet odası sohbet kanalıdır. Oyun, kelimetüretmece, kaos soru botu, yarışma, bulmaca, oxm ve çarkıfelek gibi oyun botlarımıza sizlere eğlenceli vakitler sunan sitemizin genel odalarında sizler de diğer yarışmacı arkadaşlarla güzel bir şekil de yarışabilirsiniz. İslami muhabbet ve paylaşım kanalımızda islam kanalımızdır. İslami odamızda Türkiye ve Avrupa’nın bir çok yerin de sitemize giriş yapan kullanıcılarla sizler de dini ve islami bilgiler üzerinde karşılıklı sevgi saygı içerisin de güzel bir şekil de paylaşımlar da bulunabilirsiniz. İslami Hoca oyun botu sayesin de islami soru cevap odamızda sizler de dini bilginizi geliştirebilirsiniz. Tamamen kaliteli ve seviyeli ideal bir ortamda sizler de islami konular üzerin de muhabbet edebilirsiniz. İslami güzel sözler paylaşımında bulunabilirsiniz. Mobil cep telefonlarınız sayesin de akıllı andro irc gibi çeşitli google player üzerinde inndirebileceğiniz free (bedava) andro irc tarzı mobil uyumlu proğramlarla sizler de cep telefonlarınız üzerin de kolay bir şekil de yine islami muhabbet odalarımıza katılabilirsiniz. Devir İnternet Mobil devri artık nerde olursanız olun çok kolay bir şekil de mobil internet sayesin de sohbet sayfamıza bağlanabilirsiniz. Sitemize giriş yapan kullanıcılarımız tamamen kendilerine bir isim nick rumuz kaydı yaparak, başkalarının kendilerine ait takma ismi kullanmamaları için nickinizi /ns register şifre e-mail örnek (/ns register Ahmet kimene123 sevdedim@sohbet.org) şeklin de nickinizi kayıt etmeniz gerekir. Bu şekil de başkaları hiç bir zaman size at bilgilerinizi bilemiycek ve size ait takma isminizi kullanamayacaktır. İslami ve dini muhabbet odalarımızda tamamen seviyeli bir şekil de başkalarını rahatsız edecek hal ve hareketler de bulunmak yasaktır. Uyulması gereken kuralalrdan bir kaç tane sizlere söz edelim.
İslami sohbet kuralları
* İslami odalarımızda başkalarına ait özel bilgileri ad/soyad vermek kesinlikle yasaktır.
* Kişilere ait özel Facebook, twitter ve instagram gibi özel kişi skype adreslerini vermek ve dağıtmak tamamen yasaklanmıştır.
* Bay ve Bayan islami kullanıcılarımız ev ve iş yeri özel bilgilerini adreslerini cep telefonlarını dağıtmak yasaktır.
* Reklam, clone, invite, socket, bot kötü yaızlım teşkil eden tüm proğramların kullanımı tamamen yasaktır.
* Küfür, argo kötü söz kullanmak kanal genelinde aşırı derecede aynı yazının tekrarı (flood) yapmak yasaktır.
* İslami muhabbet odalarımızda islami konular dışında başka kız arkadaş arayışı yada bayanlara karşı kötü tutum sergiliyen kullanıcıların kanalımıza girişleri tamamen yasaktır.
* Başka bir Site’nin reklamını yapmak, kullanıcıları başka yere çağırmak davet etmek tamamen yasaktır.
* İslami odalarımızda bizlere istek şikayet ve talepleriniz için bizlere yardım odalarımız olan; #OperHelp ve #Yardim kanallarımızda sunucumuz bünyesin de bulunan görevli operatör op (@) ve admin’lere sizler de şikayet ve isteklerinizi iletebilirsiniz.
Türkiye’nin en iyi islamive dini muhabbet odalarımıza sizleri de bekliyoruz.

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.