nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Cildinizi Gençleştirirken Öldürmeyin

admin | 2 Mart 2015

Sağlık Kategorisindeki Yazı 569 Kez Okundu, 6 Yorum Yapıldı.

resim yok

Genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmak herkesin hayalidir. Özelliklede bayanlar çeşitli Cilt bakım ürünleri ile ciltlerine bakım yapar ve gençleşmeyi hayal ederler. Ancak kimi zaman kullanılan cilt bakım ürünleri cildinize yarar sağlamaktan çok zarar vermektedir. Bu nedenle bilinçsiz bir şekilde cilt bakım ürünlerini kullanmaktan uzak durmalısınız.

Sağlıklı bir cilde kavuşmanın ilk yolu sağlıklı beslenmeden geçer. Nasıl ki çiçeklere su verdiğimizde onların canlanmasını sağlıyorsak bizde doğru besinler ile beslenerek vücudumuzun canlanmasını sağlayabiliriz. Bu nedenle kendinize sağlık bir diyet programı belirleyin. Diyet programı denildiği zaman aklınıza zayıflama programları gelebilir. Ancak diyet programlarındaki amaç zayıflatmak değil sağlıklı beslenmenizi sağlamaktır.

Cildinizi Gençleştirirken Öldürmeyin

Cildinizi Gençleştirirken Öldürmeyin

Sağlıklı bir şekilde beslendikten sonra ise Cilt bakım ürünleri kullanarak cildinize bakım yapmaktansa doğal yöntemler ile kendi cilt bakımınızı yapmalısınız. Bunun içinde uzmanların tavsiye ettiği ve doğal olan onlarca maske bulunuyor. Bu maskeler ile cildinizi on yaş gençleştirebilirsiniz. Tabi kimi zamanda cilt bakım ürünleri kullanmanız gerekebilir. İşte bu noktada hangi ürünü seçeceğinize dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü markalar kendi ürünlerini satmak için yanıltıcı reklamlar yapabilirler. Bu nedenle almak istediğiniz ürünü çevrenizde daha önceden kullanmış olan birisi varsa onun düşüncelerini alabilirsiniz. Ayrıca cilt uzmanı doktorların kontrolünden geçerek onların sizlere önereceği ürünleri de kullanmanız mümkün.

Kısacası kullanacağınız cilt bakım ürünlerine dikkat etmeli ve doğal yolları tercih etmelisiniz. Aksi halde cildinize bakım yapayım derken ona zarar verebilirsiniz.

Makale : Admin

BİR ÖNCEKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.