nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Bir Dizi Aşkı Daha Gerçeğe Döndü

admin | 24 Ocak 2015

Genel Kategorisindeki Yazı 375 Kez Okundu, 3 Yorum Yapıldı.

resim yok

Ekranların yeni dizisi olan Poyraz Karayel dizisinin iki oyuncusu Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli dizide aşk yaşıyorlardı. İkilinin arasındaki samimi davranışlar “Bir dizi aşkı daha mı gerçek oluyor?” sorusunu akıllara getirdi. İkili arasında çıkan bu dedikodular ise yine ikili tarafından birkaç hafta önce yalanlanmıştı. Ancak Terzioğlu’nun Kaleli ile beraber çekindiği ve ekiple paylaştığı fotoğrafta ikili arasında yaşananlar ile dikkatlerden kaçmadı.
Kendisi gibi oyuncu olan eşi Murat Yıldırım’dan geçen yaz boşanmış olan Burçin Terzioğlu, yeni dizisi olan Poyraz Karayel dizisindeki rol arkadaşı İlker Kaleli ile aralarında flört iddiaları ortaya atılmış oyuncu ise bu iddialara karşılık “Yok öyle bir şey” demişti.

Dizi Aşkı Gerçek Oldu

Terzioğlu hakkında ortaya atılan aşk iddialarını her ne kadar yalanlasa da çalıştıkları setten sızan bilgiler ise durumun bunun tam tersi olduğunu gösteriyor. Özellikle ikilinin arasını çok iyi olması ve birbirilerine çok yakın olmaları bu iddiaların artmasının en önemli nedenlerinden. İkilinin sette çekinmiş oldukları fotoğraflarda bunu gösteriyor. Ayrıca settekilerde ikilinin aşk yaşadığını ve aralarının çok iyi olduğunu söylüyorlar.

Poyraz Karayel dizisinde tanışan ikili şuanda kadar herhangi bir açıklama yapmış değil. Ancak Twitter üzerinden paylaşılan resim altında da yine aşk iddiaları bulunuyor. İkilinin ise bu iddialara ne zaman cevap vereceği ve aralarındaki aşkı açıklayacağı ise halen merak konusu.

Sohbet.ORG - Poyraz Karayel Burçin terzioğlu

Sohbet.ORG – Poyraz Karayel Burçin terzioğlu

Makale : Admin

 

 

BİR ÖNCEKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.