nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Yavru Kedimizi Kurtara Bildik Şukur

admin | 24 Ocak 2015

Sağlık Kategorisindeki Yazı 335 Kez Okundu, 5 Yorum Yapıldı.

resim yok

Bu yavru kendimizin ikizini kayıp ettik 25 gun önce şukurler olsun uzun bir tedavi surecinden sonra bu yavru kendimizi kurtara bildik.

Özellikle hayvanlar karşı sevgi dolu olalım hangi hayvan olursa olsun, Nasılki biz insanların sevgiye ihtiyacı varsa aynı şekilde hayvanlarında sevgiye ihtiyaçları. Belkide bu yavru kedimizi hayata döndurmemizin tek sebebi ona verdiğim sevgi ve ilgidir.

Helki kedileri çok hasaslar en ufak bir sözunuzde bile kırıla bilir aylarca sizden uzaklaşa bilir, Ben çocukken derlerdi bana kediler yedi hislidirler diye hiç inanmazdım ama onlarla ilgilenince çokta doğru bir söz olduğunu anladım.

Aşağda fotosunu sizinle paylaştığım bizim yavru kendimiz.

Yavru Kedimizi Kurtara Bildik Şukur

Yavru Kedimizi Kurtara Bildik Şukur

Makale : Admin

 

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.