nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Sanal mı yalan insanlar mı

Y0RUM | 31 Mart 2018

Tanışma Hikayesi Kategorisindeki Yazı 545 Kez Okundu, 1 Yorum Yapıldı.

resim yok

Genelde sanal dünya yalan dünya diye anılır tanıtılır.
Gerçek böylemidir.sanal nedir sanalı oluşturan gerçekler nedir.sanal dediğimiz dünya ya gelen user tabir ettiğimiz kişiler birer insan değilmidir.İnsanların gerçek yüzlerini sergiledikleri bir ortam mıdır yoksa her kesin yaşamak istediği yada olmak istediği kişi nin rahatça anlatıldığı bir ortam mıdır sanal.
şimdi sizlere bir tanışma hikayesi ni aktarmaya çalışacağım.bir hata yada yanlış var ise kimdedir karar sizlerin.
internet ile ilk tanıştığım yıllar idi.tabii ilk heyecan ve dışarıdan duyduğumuz internetten tanışmış evlenmişler hikayelerin gerçeği varmı görme imkanı nın olduğu bir ortam.Evet haklılar hiç tanımadığınız bayan lar ile konuşuyor sohbet ediyor yakınlaşıyorsunuz.Bir açlık söz konusu.sürekli sürekli tanışıyor konuşuyorsun,yakınlaşıyorsun. Uzatmayayım kanalda bir bayan sürekli olarak kendisini övüyor oradakilere tepeden bakan bir konuşma tarzı ile konuşuyor.ilginçtir benim ise hiç dikkatimi çekmemişti.Fakat kendisini öyle bir anlatıyor ki adriana lima yada hülya avşar ın 20 li yaşları geliyor insanın gözünün önüne.bir ara bu bayan bana benimle tanışmak istediğini ankaraya geleceğini söyledi.eee o anlatım ın da etkisiyle tamam dedim.uzatmayayım ankaraya geliyor ama içime de bir kurt düştü.hemen karşılamak istemedim.telefon ederek gecikeceğimi garaj da bir mağaza ismi vererek orada beklemesini söyledim.izliyorum gelenleri.izmir arabası boşaldı.tel açtım indinmi diye bir bayan açtı teli.o bölgede tek kişi var teli açan bayan.söylediğim mağazanın önüne geldi bekliyor yine tel açtım aynı bayan evet o.Ama işin garip tarafı kendisini bize adriana lima yada hülya avşar olarak anlatan bayan gerçekte adile naşit çıktı )))
150 falan boy 60 70 kilo arası bişe boyunsuz canavar gibi bişey )))
tabiii ben teli kapadığım gibi gittim oradan. hala düşünürüm yanlışmı yaptım diye

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.