nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Yay Burcu Hakkında Bilgi

admin | 7 Şubat 2015

Astroloji, Genel Kategorisindeki Yazı 564 Kez Okundu, 5 Yorum Yapıldı.

resim yok

Doğum tarihi: 23 Kasım – 21 AralıkGrup: Ateş ve pozitif

Burcun cinsiyeti: Erkek

Üstün yetenekler: Düşünme gücü

Özellik: Canlı kişiliğe sahip olmak

Amaç: Sürekli gezerek çok fazla yer görmek ve şeye kavuşmak

Kötü huylarınız: Başkalarını küçümseme düşüncesi

Uğurlu gün: Perşembe

Uğurlu renk: Mor, menekşe moru

Uğurlu müzik: Pop müziği

Uygun eş: Terazi, Kova

Karakteristik Özellikler

Yay burcu insanları günümüz düşüncesinin aksine tüm olayların ardından bir düzen olduğunu düşünür. Bu düşüncesini ise günlük hayatında aldığı kararlarla, attığı adımlarla ve uygulamalarıyla gösterir. Değişik düşünceler içerisinde olmayı tercih eden Yay, bunun içinde sürekli seyahat etme ihtiyacı duyar. Bu sayede diğer kültürlere daha yakından göz atar ve yeni kişiler ile tanışma fırsatını yakalar.

Yay Burcu Hakkında Bilgi. Yay Burcu Hakkında Bütün Bilgiler.

Yay Burcu Hakkında Bilgi. Yay Burcu Hakkında Bütün Bilgiler.

Yay burcu insanları özgür olmayı tercih ederler. Bunun içinde belirli kurallardan ve yaptırımlardan kaçarak serbestliği ararlar. Bu nedenle yanlı olan her düşünceyi ve görüşü benimsemek yerine bunları bir kenara bırakır ve kendi düşüncelerine önem verirler. Yay burcu insanları sıcakkanlı oldukları ve gezmeyi sevdikleri için çevreleriyle hemen uyum sağlayabilir ve kaynaşabilirler.

Eğer Yay burcu sizin yükseleninizse o zaman araştırmayı seven ve felsefe meraklısı birisisiniz demektir. Ayrıca çevrenizdeki insanlara yarar sağlamayı da seviyorsunuz demektir. Bu nedenle diğer ülkelerin yaşamlarına ilgi duyar ve ilk fırsatta yurt dışına çıkmayı istersiniz. Ayrıca önünüze de sık sık yurt dışı iş imkanları gelecektir.

 

BİR ÖNCEKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.