nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Yaşlılığın Zararları

admin | 18 Temmuz 2011

Fıkralar Kategorisindeki Yazı 455 Kez Okundu, 2 Yorum Yapıldı.

resim yok

bir gün üç yaşlı adam yaşlılığın zararlarıyla ilgili konuşuyorlarmış.bir tanesi o kadar yaşlandm ki daha biraz önce ne yediğimi unutuyorum demişş.bir sonra ki sen yine iyisin ben merdivenlerden çıkarken merdivenlerin ortasına geldiğimde yoruluyorum,dinlendikten sonra yukarıya mı aşağıyamı gittiğimi unutuyorum demiş.bir sonraki ise ooooooooo hepiniz bunadınız demiş.Allaha şükür ben gayet iyiyim demiş ve elini masaya vurmuş daha sonra arkasını dönerek: KİM OOOO? demiş.

BİR ÖNCEKİ YAZI

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.