nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Onlar Hacca Giderse….!!!!!

admin | 17 Ocak 2011

Fıkralar Kategorisindeki Yazı 274 Kez Okundu, Yorum Yapılmadı.

resim yok

Deliler namaza başlamışlar. doktorlar şaşırmış, delilerden kurtulmak için fırsat arayan müdür delileri dışarı çıkarıp sizi hacı yapacağım demiş. deliler sevinir.binanın etrafında dönmelerini ister. Hepsi dönmeye başlar günler geçer, müdür masasında oturmuş çayını içerken birden pencereden içeri taşlar yağar kafa göz kırık halde çıkıp bağırır ne yapıyorsunuz diye sorar….
deliler hep bir ağızdan…. tavafımız bitti şeytan taşlıyoruz….

Ekleyen:GeWEze

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.