nick icon
nick icon
bilgilendirme iconu

Üyelik gerekmez, rumuz belirleyip
"Sohbete Giriş`e" tıklamanız yeterlidir.

En Kaliteli Sohbet Chat Odaları

Tüm Dünyadan giren Türk kullanıcıların bulunduğu sohbet odalarına bağlanıp, Keyifli ve kaliteli olarak ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

mirc indir

Türkçe mIRC sohbet programını bilgisayarınıza
yükleyerek hızlı sohbete hemen başlayabilirsiniz.

programı buradan yükleyin

Tuz ile Güzelleşmenin Sırları

admin | 15 Şubat 2015

Sağlık Kategorisindeki Yazı 393 Kez Okundu, 6 Yorum Yapıldı.

resim yok

Gün boyu üzerinde durduğumuz ayaklarımızı serinletmek ve stresimizi almak için tuz kullanmak oldukça etkili olabiliyor. Akşamları eve geldiğiniz zaman ılık bir su içerisine tuz ekleyin ve ayaklarınızı bu su içerisine sokun. 15 – 20 dakika ayaklarınıza suyun içerisinde masaj yapın. Ayaklarınızdaki tüm ölü hücreler gidecektir. Ayrıca ayaklarınızı çıkarttıktan sonra kurulayın ve bakım losyonu ile ayağınıza masaj yaparak ayağınızı bir naylon ile kapatın. 15 – 20 dakika sonra ayaklarınızın rahatladığını hissedeceksiniz.

Güzelleşme sırları denildiği zaman kimsenin aklına tuz banyosu gelmez. Ancak tuz banyosu yaparak vücudunuzdaki ölü hücrelerden kurtulabilirsiniz. Bu da daha parlak bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır. Öncelikle küvetin içerisine vücut sıcaklığınıza denk sıcaklıkta su doldurun. Daha sonra ise 500 – 1000 kg tuz parçasını (kaya tuzu olması daha yararlıdır) suyun içerisine atın ve suyun içerisine uzanın. Su soğuyana kadar beklemeniz yeterli olacaktır.

Tuz ile Güzelleşmenin Sırları, Harika Bir Güzel Yöntemi.

Tuz ile Güzelleşmenin Sırları, Harika Bir Güzel Yöntemi.

Tuz ile sivilcelerden de kurtulmanız mümkün. Cildinize sulandırdığınız tuzu sürdüğünüz zaman yüzünüzdeki su çekilir ve deriniz kuru kalır. Bakteriler suyun ve yağın besleyici özelliğinden mahrum kaldığı içinde hayatlarını sürdüremez ve ölürler. Daha sonrasında bu ölü hücreleri temizleyebilirsiniz.

Tuz ile Güzelleşme sırları sadece bunlarla da sınırlı değil. Aynı zamanda uygulayacağınız tuz maskesi ile cildiniz parlaklaşmasını ve gerilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için haftada bir ya da iki defa yüzünüze tuz maskesi uygulamak yeterli olacaktır.

Makale : Admin

BİR SONRAKİ YAZI

benzerler Okuduğunuz Yazıya Benzer Yazılar

Hatırlatmalar

Mobil sohbet sitesi olarak hizmet veren sitemiz siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz bir şekilde sohbet ve chat imkanı sunmaktadır. Siz değerli misafirlerimiz sohbet odalarımızın genel kurallarını dikkate alması önemle rica olur

Bilgilendirme

Sitemiz 18 Yaş kullanıcılarımız için uygundur. Sitemiz de online süreleri yüksek kullanıcılarımıza çeşitli ödüller verilmektedir. Sesine güvenen kullanıcılarımız Dj Radyo yayıncısı olabilirler. Yetkili olmak istiyen kullanıcılarımız #OperHelp kanalımıza giriş yapabilirler.